Емі Адамс, 39 років, актриса, співачка: «У 40 років пора любити себе такою, якою ти є»

20.01.2014
Эми Адамс

У 2013 році Емі Адамс знялася в 8 фільмах! І нехай далеко не кожна роль була гідна високої кінематографічної премії, актриса остаточно закріпилася в умах шанувальників легких романтичних історій, трилерів і комедій.

Популярна актриса обов'язково повинна бути секс-символом ?

О, актори часто стають заручниками образів, які пропонують грати режисери. Мені часом навіть смішно чути, як хтось називає мене «гарячою штучкою». Я сама скромність. І це абсолютна правда. Я ніколи не думала, що займу саме нішу фатальної жінки. Забавно, чесне слово. Мені здається, що в моєму віці вже якось незручно домагатися такої популярності, коли плакати з твоїм зображенням висять у спальні у підлітків. Коли тобі вже майже 40, час просто любити і сприймати себе такою, якою ти є.

Що б ви назвали своєю головною слабкістю?

Я занадто багато думаю про те, що говорять про мене, про мою роботу інші люди. Часом це вимотує. Часом злить. Я вірю в слова: «Що посієш, те й пожнеш». Тому намагаюся бути ввічливою, уважною до інших людей.

Фільм «Людина зі сталі» зробив вас шалено популярною. У чому особисто для вас це проявилося?

На щастя, ця популярність тривала недовго. За мною ходили папараці, хотіли зробити знімки мого звичайного життя. Але

Эми Адамс

секрет саме в тому, що мої повсякденні справи ні чим не відрізняються від решти світу. Я ходжу в магазин, забираю дитину із занять, ходжу на тренування... Думаю, я розчарувала папараці, раз вони досить швидко від мене відчепилися.

Тренування? Раніше ви говорили, що не тренуєтеся...

Буває іноді. Мені простіше стежити за своїм харчуванням, ніж постійно відвідувати тренажерний зал. Коли у тебе є маленька дитина і дуже багато роботи, думки про їжу приходять дуже рідко. Курка, броколі, вівсянка, багато риби − ось основа мого харчування. Я не зациклююсь на вазі, стрункості, може, тому для мене це і не є проблемою.

Для вас кіно − це роботи мрії ?

Безумовно! Це окремий світ, в який я прийшла через мюзикли. У дитинстві я дивилася безліч фільмів. Вони були більш комерційними, ніж ретро або авторськими. Але що поробиш , я − дівчинка з глибинки. До цих пір пам'ятаю, який захват відчула при зустрічі зі Спілбергом. Я ж виросла на його фільмах! І раптом мені дзвонять з пропозицією знятися у цього великого режисера!.. Я не знала як поводитися. Вирішила, що потрібно в першу чергу бути самою собою. Думаю, саме це і допомогло мені отримати роль у його фільмі «Спіймай мене, якщо зможеш».

Эми Адамс

Що вам допомагає долати проблеми або поганий настрій?

Музика. Я дуже люблю співати. Для мене це вид терапії. Як тільки мені стає сумно або тривожно, я співаю. Відчуваю радість − теж співаю... На репетиціях, для доньки, в караоке зі своєю кращою подругою Енн Хетеуей. Музика − це чари. Серед безлічі пісень ви завжди знайдете щось співзвучне вашому настрою.

Коли виходите в місто, одягаєте чорні окуляри, ховаєтеся під капюшоном?..

Ні, що ви! Я просто уявляю себе маленькою, як ельф. Наче вдягаю на себе непомітність. Плюс я виглядаю як всі нормальні люди, одягаюся так само. Тому не кидаюся в очі. Знаєте, я ж не ідеальна. На зйомках наді мною працює така кількість стилістів, гримерів, візажистів, що в реальному житті потім спробуй впізнати цю Емі Адамс! (Сміється)

Переклад: Шура Зайцева  

comments powered by Disqus

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже