Софія Вергара, 41 рік, актриса, модель, телеведуча: «Жінки так влаштовані, що ніколи не бувають щасливі»

29.10.2013
София Вергара

Приголомшлива жінка, яка несе свою красу з гордістю і кокетством. Софія Вергара любить працювати, відпочивати на пляжі і носити шикарне вечірнє вбрання. Як бачите, у жінок інтереси сходяться, хоча у деяких шансів на їх реалізацію значно більше

Вам часто дістаються ролі секс-бомби, як ви до них ставитеся?

Спочатку це лестить, мовляв, я така гарна, всі мене хочуть. Потім починає відверто набридати, бо якщо тебе запрошують у журнал на фотосесію, ти повинна неодмінно роздягнутися. Але з часом приходить мудрість. Тому зараз я звикла до цього амплуа. Головне, що є запрошення, робота, яку я обожнюю.

Ви завжди усвідомлювали свою красу і привабливість?

Ні, що ви! Коли мені було 14 років, мої груди вже були якихось неймовірних розмірів. Я їх ненавиділа. Була дуже худенькою, а тут такі кулі попереду. Навіть не буду говорити, як переживала заздрість подруг і надмірну увагу до моєї скромної персони хлопчаків. Знаєте, ми ж жінки всі такі − не вміємо до кінця бути щасливими, вічно нам щось не так.

Що було найскладнішим випробуванням у вашому житті?

София Вергара

Такими я б назвала спроби втручання в мій фізичний стан. Коли я щойно потрапила в індустрію кіно, мій агент сказав батькам: «Давайте зменшимо їй груди. З такими формами її ніколи не сприймуть всерйоз!» Моя мама відповіла, що так чинити − йти проти волі Господа. А мені просто страшно стало... У 2000 році я боролася з раком щитовидної залози. Це було неймовірно складно морально. Думаю, я просто зобов'язана сказати кожній жінці, що зіткнулася з подібною проблемою, що ні в якому разі не треба здаватися.

Ваша найстрашніша таємниця?

Я натуральна блондинка! (Сміється)

Ваше найбільше бажання як актриси?

Щоб люди менше дивилися на моє тіло і звертали більше уваги на обличчя, емоції, гру.

Про що ви найбільше шкодуєте?

Про те, що люблю засмагати. Для мене час на пляжі під сонцем − це райська насолода. Але в 40 з гаком років за таке захоплення доводиться дорого платити. Шкода, що мене ніхто не попередив раніше, що потрібно з сонцем звертатися акуратніше. Думаєте, я легковажна? Нічого подібного. Просто ні про що шкодувати не потрібно. Минуле залишається минулим. Потрібно жити сьогоденням, щоб бути по-справжньому щасливою.

Підготувала: Шура Зайцева

comments powered by Disqus

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже