Жанель Моне, 27 років, співачка, продюсер, автор пісень: «Негатив змусив шукати порятунок у музиці»

05.04.2013
Жанель Монэ

Якщо ви не чули це ім'я, запам'ятовуйте. Молода, талановита, приваблива і позитивна Жанель впевнено завойовує популярність не тільки в США, але і у всьому світі. Хочеться нової музики? Це до Моне

Чи легко вам було покинути провінційне містечко заради музичної кар'єри?

Розумієте, навколо мене було стільки насильства і наркотиків, що втекти хотілося якомога далі. У мене практично не було можливості зосередитися на своїх бажаннях, розвитку таланту. Я постійно думала про те, як би не потрапити під чиюсь гарячу руку. Це дійсно страшно. Негатив, суцільний негатив і змусив мене шукати притулок у музиці, в своєму світі. Я поїхала в Нью-Йорк, щоб вивчати театральне мистецтво ще й тому, що хотіла довести своїм кузенам, що можна жити інакше.

Потім вас потягнуло до Атланти, в середу студентів ...

Так, мені дуже подобалося дивитися з вікна на молодих людей з такими розумними обличчями. Я автоматично шукала потім їх на своїх виступах. Мені хотілося робити музику, яка б їх зачепила. Особисто для мене ця та аудиторія, на яку хочеться рівнятися, якій хочеться подобатися.

Жанель Монэ

Якщо говорити про жанри, то в яких працюєте ви?

Мені хочеться вірити, що я працюю над напрямками музики, які будуть характерні для майбутнього. R & B, Hip-Hop, а може футуристичний рок... Не знаю. Це складне питання. Я все ще сильно залежу від музики Бродвею. Часом так і тягне написати щось епохальне, величезна, для хорового виконання. (Сміється)

Звідки черпаєте натхнення?

Я черпаю натхнення з простих життєвих ситуацій, близьких людей. Намагаюся писати більше пісень. Дивлюся на людей і думаю, чому Бог допустив те чи інше, кладу свої почуття на музику. Я знаю, що в мене є відповідальність перед суспільством та іншими молодими дівчатами. І якщо я можу хоч комусь стати другом у своїй творчості, полегшити чиюсь біль, для мене це величезне досягнення.

І що, навіть підступний шоу-бізнес вас не зламав?

Ні. Сподіваюся цього і не станеться. Адже мені невимовно пощастило. Мій генеральний продюсер є моїм шанувальником. У сенсі творчості, звичайно. Він не заважає мені робити те, що я вважаю за потрібне. Не змушує відповідати прийнятим стандартам. Це дуже важливо для творчості.

Жанель Монэ

Який ваш процес написання пісні?

Я просто збираюся з думками, шукаю унікальний підхід, а потім починаю співати і писати. Максимально підключаю уяву, іноді розмовляю зі своїми рибками. Це відволікає і допомагає зосередитися.

Ваш стиль одягу, який він?

О, про це я не люблю говорити. Одяг − це не та тема, яка варта уваги. Я знаю, що людям подобається мій стиль, але це частина роботи, не більше того.

Переклад: Шура Зайцева

comments powered by Disqus

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже