Чого потрібно уникати на роботі

10.09.2014
Чего нужно избегать на работе

Мова піде не про офісний етикеті або правильну стратегію кар'єрного росту. Поговоримо про здоров'я. Прості правила допоможуть уникнути маси проблем

1. Не торкайтесь обличчя

Вдома у жінки практично завжди чисті руки: прибирання, миття посуду, мінімальне прання. А ось в офісі все навпаки. За статистикою Університету Арізони, бактерій на робочому столі більше, ніж на унітазі у вас вдома. Особливо шкідливі креми для рук на робочому місці. Вони є чудовим каталізатором розмноження бактерій. Торкаючись такими руками шкіри обличчя, ви можете занести інфекцію, що викликає акне. Щоб з ним впорається, необхідно від двох тижнів і пристойна кількість грошей.

2. Не сидіть весь час на одному місці

Занадто довге сидіння на стільці або кріслі шкідливе для здоров'я. Страждає хребет, значить − і весь організм. Крім того, занадто довга відсутність руху призводить до зайвої ваги, розвитку серцевих захворювань, діабету, інсульту. Тому вставайте кожні 30-60 хвилин, розминайтеся, виходите на прогулянку, стрибайте на скакалці, поки інші колеги виходять на перекур. Так ви вбережете себе від серйозних проблем зі здоров'ям.

3. Не їжте за робочим столом

Перше правило для тих, хто хоче мати струнку фігуру. Сидячи за комп'ютером, ви можете поглинути величезну кількість калорій, навіть оком не моргнувши. Це той же принцип, що і з телевізором. Університет Ліверпуля провів спеціальне дослідження, яке підтвердило, що люди, які їдять за комп'ютером, не зосереджуються на їжі, тому не відчувають насичення. Це призводить до того, що їжа походить повз мозок, зате відкладається на талії, вимагаючи ситної вечері.

Чего нужно избегать на работе

4. Не тріть очі

Терти очі не можна з кількох причин. По-перше, згадуємо про бактерії на руках офісних працівників. Потрапляючи на слизову ока, вони можу викликати запалення і навіть вірусний кон'юнктивіт. По-друге, тим, хто носить контактні лінзи, терти очі категорично заборонено. Це може привести до зміщення лінзи, яка не тільки порушить кут зору, але і просто механічно пошкодить око. Такий неприємний випадок може спровокувати розвиток ослаблення рогівки.

5. Ходіть в туалет вчасно

Коротше кажучи: не терпіть! Намагаючись не звертати уваги на позиви організму, ви демонструєте зовсім не робоче завзяття, а ризикуєте отримати сечову інфекцію міхура. Така шкідлива звичка приведе ще й до нетримання сечі, адже регулярна зневага потребами організму призводить до ослаблення м'язів, які контролюють роботу сечового міхура.

Текст: Шура Зайцева

comments powered by Disqus

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже