6 підстав пити воду

06.06.2014

6 причин пить воду

3

Схоже, що в цивілізованому суспільстві люди несуть воду в пляшках всюди, куди б вони не йшли. Насправді, вода стала другим за популярністю напоєм (з безалкогольних напоїв). Але любов до води отримала поштовх недавно. Дійсно, питна вода має велике значення для вашого здоров'я.

Подумайте про те, яка кількість води витрачається вашим організмом щодня на всі різноманітні біохімічні реакції. Для того щоб організм отримав поживні речовини з їжі вони повинні бути розчинені у воді і доставлені за адресою. Після чого водний розчин вже перестає бути придатним для подальшого використання. Для наступної порції їжі знадобиться новий розчинник. Всі м'язові скорочення і нервові імпульси здійснюються за допомогою клітинних рідин, по суті своїй електролітів. Більшість вітамінів водорозчинні. І, зрештою, ми постійно потіємо і виводимо шлаки іншими аж ніяк не безводними способамі. Коли ви споживаєте води менше, ніж використовує організм, ви можете отримати зневоднення. Втрати рідини посилюються в більш теплому кліматі, під час фізичних навантажень, на великих висотах, і у літніх людей, у яких почуття спраги не може бути настільки гострим.

Ось шість підстав, пити достатню кількість води:

1. Питна вода допомагає підтримувати баланс біологічними рідинам. Ваше тіло складається на 60% з води. Функції цих тілесних рідин включають травлення, всмоктування, кровообіг, створення слини, транспорт поживних речовин і підтримання температури тела.Через задній відділ гіпофіза, ваш мозок спілкується з нирками і командує, скільки води виділяти у вигляді сечі або утримати резервом. Алкоголь заважає зв'язку мозку і нирок і викликає надмірне виділення рідини, яке може призвести до зневоднення.

2. Вода може допомогти регулювати калорійність. Протягом багатьох років, всі дієти враховують необхідність великої кількості води для ефективного зниження ваги. У той час як вода не має магічного впливу на втрату ваги, замінивши нею більш калорійні напої, безумовно, можна домогтися питомих ​​результатов. Їжа з високим вмістом води, як правило, виглядає більше за обсягом. Багаті водою продукти, включають фрукти, овочі, супи.

4

3. Вода допомагає м'язам зарядитися енергією. Клітини, в яких порушений баланс рідини та електролітів зморщуються, що може призвести до м'язової втоми. Коли м'язові клітини не мають достатньо рідини, вони не працюють, і продуктивність може страждати. Вживання достатньої кількості рідини дуже важливе при фізичних навантаженнях. Під час вправ рекомендується пити через регулярні проміжки часу, щоб відшкодувати втрати рідини з потом.

4. Вода допомагає зберегти шкіру у хорошому стані. Зневоднення робить вашу шкіру більш сухою і зморшкуватою на вид, це може бути виправлено за правильної гідратації. Ви також можете допомогти утримати вологу в шкірі за допомогою зволожуючого крему, який створює фізичний бар'єр, щоб зберегти поверхневу вологу.

5. Вода допомагає вашим ниркам. Біологічними рідинами здійснюється транспортування відходів життєдіяльності з клітин. Основний токсин в організмі азот сечовини крові. Це водорозчинні відходи, які в змозі пройти через нирки з організму в сечі. Ваші нирки очищають і позбавляють організм від токсинів, поки споживання рідини залишається адекватним. Коли ваш організм не отримує достатню кількість рідини, концентрація сечі, колір і запах збільшується. Якщо ви хронічно п'єте занадто мало, ви можете бути в зоні високого ризику для каменів в нирках, особливо в теплому кліматі.

6. Вода допомагає підтримувати нормальну функцію кішкивника. Адекватна гідратація запобігає запорам. Відповідна кількість рідини і волокон є ідеальним поєднанням, так як рідина накачує волокна і діє подібно мітлі, підтримуючи ваш кішкивник функціонуючим належним чином.

5

Текст: Граня Гайдукевич

comments powered by Disqus

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже