Хвороби, які молодшають: артрит

05.02.2014
Болезни, которые молодеют: артрит

Змінився спосіб життя, продукти харчування стають штучними, зіпсовано екологію − найпоширеніші причини того, що хвороби стали молодшати, тобто вражати людей середнього віку. Артрит − не виняток

Артрит − це загальна назва запальних хвороб суглобів. Раніше артритом страждали літні люди, але за останні 20 років недуга помітно помолодшала , вражаючи людей середнього віку. Тільки в США артрит є головною причиною інвалідності. За статистикою жінки більш схильні до захворювання. Як визначити артрит, запобігти і лікувати? З'ясуємо далі.

Зрозуміло пояснити, що таке артрит, досить складно. Вчені вважають, що через низку аутоімунних реакцій, в нашому організмі відбуваються процеси руйнування кісткової і хрящової тканини. Якщо руйнується хрящ, кістки починають терти одна одну, як наслідок − деформуватися. Зрозуміло, що не так все лаконічно. Відомо понад 100 форм артриту, серед яких первинні та ті, що виникли внаслідок інших захворювань.

Що стосується причин розвитку артриту, то до них найчастіше відносять:

  • пошкодження суглобів
  • метаболічні проблеми (подагра)
  • спадкові фактори
  • інфекції

Симптоми артриту, в більшості випадків, локальні. У місцях пошкоджених суглобів спостерігаються набряки, почервоніння, болючість під час руху.

Для артриту не існує групи ризику . Недуга може вразити будь-кого. Приблизно 350 мільйонів осіб на нашій планеті страждають від даного захворювання. 60 % − жінки.

Болезни, которые молодеют: артрит

Артриту можна запобігти. Ось кілька корисних порад:

  1. Регулярне фізичне навантаження. Це Панацея від багатьох захворювань. У наше століття сидячого способу життя прогулянки і зарядка просто необхідні. Це корисно для серця і судин, кісток, м'язів, суглобів.
  2. Вправи з розтяжкою . Розтяжка збільшує тонус м'язів, підвищує діапазон руху суглобів. Перед вправами добре розігрійте м'язи. І сміливо займайтеся!
  3. Правильне харчування. Ваші кістки потребують низки поживних речовин, щоб залишатися сильними і здоровими. Вживайте необхідні продукти, багаті вітаміном С і Е, кальцієм.
  4. Достатня кількість води. Вода становить 70 відсотків хрящів і суглобів, вона допомагає забезпечувати їх змащенням, щоб кістки не терлися одна об одноу . Почніть з 6 чашок на день.

Текст: Шура Зайцева

comments powered by Disqus

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже