Алергія на косметику: будьте обережні!

28.10.2013
Аллергия на косметику: будьте осторожны!

Чи є жінки серед нас, які можуть повністю обійтися без косметики? Не виключено, що так. Але таких мало. Набагато більше тих, у кого в косметичці що ні предмет, то ліки від поганого настрою. Але іноді навіть улюблена косметика може призвести до неприємності

Алергія − хвороба нашого століття. Життя змінилось. Тепер на першому місці не природа  а хімічна промисловість, яка дбає про нашу красу, здоров'я, харчування... Але так адже було не завжди. Організм людини ще не встиг звикнути до забрудненого повітря, неякісної води, сотням компонентів , які є у всьому  починаючи від продуктів, закінчуючи простим милом. Як це не прикро, але косметика вже давно не натуральна. Деякі її інгредієнти, консерванти і ароматизатори можуть запросто викликати алергію. Будьте напоготові, щоб не нашкодити організму .

Аллергия на косметику: будьте осторожны!

Найбільш сильно алергія на косметику впливає на очі. У слизову ока косметичні засоби потрапляють безпосередньо, тому реакція відбувається швидше. Розпізнаєте ви її моментально. Сильне печіння, свербіж, почервоніння, набряк. У такому випадку потрібно негайно видалити туш або тіні, але не водою, інакше зробите ще гірше, а засобом для зняття макіяжу, яким користувалися раніше.

Алергія на косметику, яка проявляється на шкірі обличчя, виглядає не найкращим чином. Її симптоми − це почервоніння, свербіж, іноді може виникнути атопічна екзема або дерматит. При важких формах краще не просто видалити косметику, але і прийняти лікарський засіб від алергії.

Щоб ви довго не мучилися в здогадах, що ж викликало алергію, пропонуємо кілька найпоширеніших варіантів. Наприклад, масло ши. Цей натуральний інгредієнт не підійде тим, у кого є алергія на горіхи. Триклозан − входить до складу багатьох дезінфікуючих засобів. Туалетне мило, яким ви миєте руки, містить триклозан . Якщо ви помітите лущення або висип на шкірі рук, це може бути алергія на даний інгредієнт. Парабени − показник того, що виробник косметики економить на своїх споживачах. Іншими словами, не економте на косметиці. Бензил, пропіл, метил − далеко не найкращі друзі для красуні. Алергія на них найчастіше проявляється висипом.

Текст: Шура Зайцева

comments powered by Disqus

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже