Вічна молодість

Наступ на алергію: в Україні презентували аналізатор алергенів ALEX

Наступ на алергію: в Україні презентували аналізатор алергенів ALEX

22.03.2018 › Вічна молодість

Новий мультикомпонентних аналізатор алергенів ALEX (Австрія), що дозволяє на молекулярному рівні визначати більшість найважливіших алергенів тваринного і рослинного походження, презентували в Києві

Чого потрібно уникати на роботі

Чого потрібно уникати на роботі

10.09.2014 › Вічна молодість

Мова піде не про офісний етикеті або правильну стратегію кар'єрного росту. Поговоримо про здоров'я. Прості правила допоможуть уникнути маси проблем

Дошка пошани

Дошка пошани

27.07.2014 › Вічна молодість

В ідеалі добре б займатись спортом п'ять разів на тиждень по дві години. З басейном і пілатесом, з персональним тренером. І ще можливо, щоб вас на виході зі спортзалу фотографували папарацці і публікували фото в глянцевому журналі, з підписом: «Маша Петрова виходить після занять у спортзалі, Брентвуд, Каліфорнія».

Міфи кальцію

Міфи кальцію

15.06.2014 › Вічна молодість

Все життя нам говорили, що треба пити молоко, їсти сир і твердий сир для зміцнення кісток. Однак така стратегія не привела до відчутних позитивних результатів. Що ж все-таки необхідно нашим кісткам для того щоб бути міцними на стільки на скільки дозволяє генетика і закони природи?

6 підстав пити воду

6 підстав пити воду

06.06.2014 › Вічна молодість

Схоже, що в цивілізованому суспільстві люди несуть воду в пляшках всюди, куди б вони не йшли. Насправді, вода стала другим за популярністю напоєм (з безалкогольних напоїв). Але любов до води отримала поштовх недавно. Дійсно, питна вода має велике значення для вашого здоров'я.

Далекий доктор

Далекий доктор

31.05.2014 › Вічна молодість

У 1996 році вчені медики визначили телемедицину як "використання електронних інформаційно - комунікаційних технологій для забезпечення та підтримки охорони здоров'я в умовах коли відстань відділяє учасників." Чи можемо ми користуватися радощами медичних новацій?

Стресс подолаємо!

Стресс подолаємо!

19.05.2014 › Вічна молодість

Розслабтеся. Ви це заслужили, це корисно, і це займає менше часу, ніж ви думаєте. Вам не потрібні СПА вихідні або відпустка. Використовуючи кожен з цих десяти способів зняття стресу, ми досягнемо бажаного ефекту менш ніж за 15 хвилин.

Привіт Сонечко! Прощавай меланома!

Привіт Сонечко! Прощавай меланома!

08.05.2014 › Вічна молодість

Меланома один з не самих поширених видів раку, але в занедбаному вигляді один з найнебезпечніших. Знайдена на ранніх стадіях меланома майже завжди виліковна. Треба просто не дати меланомі шансу.

Хвороби, які молодшають: артрит

Хвороби, які молодшають: артрит

05.02.2014 › Вічна молодість

Змінився спосіб життя, продукти харчування стають штучними, зіпсовано екологію − найпоширеніші причини того, що хвороби стали молодшати, тобто вражати людей середнього віку. Артрит − не виняток

Алергія на косметику: будьте обережні!

Алергія на косметику: будьте обережні!

28.10.2013 › Вічна молодість

Чи є жінки серед нас, які можуть повністю обійтися без косметики? Не виключено, що так. Але таких мало. Набагато більше тих, у кого в косметичці що ні предмет, то ліки від поганого настрою. Але іноді навіть улюблена косметика може призвести до неприємності

Сторінки: ← Попередня Наступна → 1 2 3

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже