Пити наче їсти

22.06.2014

pit1

Якщо ви намагаєтеся зберегти або втратити вагу, але як і раніше регулярно відтягується з друзями у вихідні, майте на увазі, що алкоголь містить досить багато калорій і надалі краще уникати наступних 7 напоїв, якщо ви не хочете набрати вагу. 1. Пиво цей самий популярний літній напій містить від 150 до 250 кілокалорій 7 г вуглеводів на келих. Усього за пару годин пивних посиденьок ви вип'єте купу калорій і не обманюйте себе, думаючи, що світле пиво буде зовсім іншим, тому що, як правило, все одно там буде близько 100 калорій в кожному келиху (а горіхи навіть страшно рахувати). 2. Вино (в тому числі ігристі) - випити келих вина з їжею абсолютно нормально, але люди не знають, що вино, як правило, має близько 80 кілокалорій на келих. Вочевидь, тільки один келих не принесе великої шкоди, але якщо ви робите це на регулярній основі, то стає ясно, протягом тижня кількість буде вже тривожним, і, безумовно, зробить вплив на вашу здатність втрачати вагу. 3. Горілка - якщо ви любите випити чарку горілки, то кожного разу ви споживаєте близько 60 калорій і враховуючи, що ви будете пити її протягом декількох секунд, це буде не тільки алкогольний удар, але і калорійний хіт.

pit2

4. Віскі - коли справа доходить до віскі, то, взагалі кажучи, там приблизно така ж кількість калорій, як в горілці, але різниця в тому, що віскі часто смакують, а не перекидають в один прийом. Проблема в тому ще, що як і горілка, віскі часто змішується, і у вигляді коктейлю ви можете пити його просто як пиво, по дорозі прихоплюючи ще й мегатонни калорій з коли. 

5. Лікери - середній лікер матиме близько 25 мл, і це означає, що кожного разу ви будете споживати від 70 до 90 кілокалорій. Слід зазначити, що ця цифра для лікеру, на якому є позначка 40%, так що в менш міцному калорій буде дещо менше, але не на стільки щоб ​​щось реально змінилося. 

6. Сидр - сидр робиться з яблук за допомогою бродіння, тому ми можемо припустити, що там будуть вуглеводи і калорії, однак 500мл пляшка сидру міститиме десь між 180 - 230 ккал. 

7. Джин з тоніком - один з найбільш класичних напоїв джин з тоніком. Якщо напій складається з 35 мл джина, і у вас немає низькокалорійного тоніка, то кількість калорій буде близько 120 калорій для одного напою. Разове насолоду, звичайно, не буде проблемою, але регулярний алкоголь може зруйнувати зусилля які ви вже доклали для того щоб схуднути. pit3

Текст: Граня Гайдукевич

comments powered by Disqus

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже