Корсетна дієта − правда чи вигадка?

18.10.2013
Корсетная диета

Корсет − символ звільнення жінок від незручного нижньої білизни. В кінці XIX століття сформувався цілий рух лікарів, які стверджували, що корсети роблять з жінок інвалідів. Так чому ж мода знову повертається?

У 1891 році в газеті Chicago Tribune з'явилася стаття автора-медика, який писав: «Важко уявити собі більш безглузде, жорстке рабство зі шкідливими наслідками, ніж мода на корсети. Жорстка шнурівка забезпечила нас цілим поколінням інвалідів і змусить страждати від наслідків ще не одне покоління!» Через 122 роки жінки забули про всі попередженнях, знову купуючи, одягаючи і зводячи в культ корсети.

Корсетна дієта швидко стала популярною серед зірок. Вона допомогла скинути зайві кілограми чарівній Джесіці Альбі. Після чого в Беверлі-Хіллз почалося повальне захоплення даною, з дозволу сказати, методикою. Шанувальниці корсетної дієти стверджують, що достатньо 3-5 годин на день носити корсет, щоб ефективно втратити вагу. При цьому не потрібні фізичні навантаження і обмеження в їжі.

У чому секрет? Корсет стискає шлунок. Виходить, що ви не можете їсти стільки, скільки зазвичай. Але є свої особливості. Ті, хто хочуть негайного результату, повинні носити корсет 12 годин на добу. При цьому воду можна пити в будь-яких кількостях, але віддавати перевагу рідкій, легкій їжі, яка без труднощів буде засвоюватися шлунком.

Корсетная диета

Корсетна дієта благотворно впливає на психіку людини. Коли жінка бачить у дзеркалі свій стрункий силует, їй простіше продовжувати терпіти всі незручності заради досягнення заповітної мети. Емоції, природно, теж впливають на кількість і якість споживаної їжі.

До корсету потрібно кілька днів звикати, надягаючи його на кілька годин. Не треба занадто сильно шнуруватися. Корсет повинен обіймати тіло, а не стискати в лещата. Занадто туго затягнутий корсет буде перешкоджати диханню, що може призвести до втрати свідомості.

Поглядаючи на модні віяння, традиційна медицина не втомлюється дивуватися дикості деяких жінок, які заради стрункої талії здатні піти на реальну доведену шкоду організму. У чому шкода корсета? Постійний тиск на живіт може викликати кислотний рефлюкс і як наслідок − захворювання стравоходу, надмірний тиск на діафрагму і легені − утруднення дихання і брак кисню не найкращі супутники .

Вирішувати, звичайно, кожній жінці самостійно, але кращого способу схуднути, ніж фізичні вправи і раціональне харчування, складно придумати.

Текст: Шура Зайцева

comments powered by Disqus

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже