Неординарні дієти

07.04.2013
images (11)

Для того щоб стати стрункою, ну може бути не ідеально але відчутно стрункіше не обов'язково морочитися складними дієтами і занудними системами харчування. Можна придумати і щось своє, забавне і креативне. А можна звернутися до досвіду інших розумниць.

Адже при хронічному недоїданні ви як мінімум станете неприємним співрозмовником. Перебуваючи в постійних самообмеження можна з легкістю перейти межу коли на людину яка безтурботно поїдає жирний сирок з варенням спочатку дивишся з переляком, а потім і зовсім починаєш псувати апетит лекцією про жири і вуглеводи, лекцією, про яку, до речі, ніхто не просив. І ось, сидить уже ваша подруга зі своїми жирами і вуглеводами, давиться сирком і нервово думає, що наступного разу треба каву пити зі Свєткою. З іншого боку, неможливість заїдати стрес це вже стрес. Виконуючи на роботі і в суспільному житті безліч нудних правил, багато людей розслабляються з тарілкою ласощів, якщо ж і тарілка ласощів зарегульована законами обмежень і аскетизму, то тут вже не далеко і до депресії.

images (7)

Але, для того щоб зробити ваш раціон трохи менше в обсягах і здоровіше, необов'язково з ранку до вечора їсти курогруди з рисом. Можна і десертик. Наприклад, як Ума Турман. Чудес, звичайно, не буває і Ума відмовилася від «важкої їжі» вона не їсть жирного, гіркого, солоного, їжі що пройшла тривалу термічну обробку. Але при такій вибірковості актриса легко дозволяє собі десерт, але з маленькою обмовкою - з'їсти його не після, а замість основної страви. «Я поглинала всілякі десерти та солодощі й примудрилася схуднути. Знаєте чому? Тому що крім солодкого я не їла взагалі нічого! » Стверджує красуня.

images (8)

Є ще один ефективний спосіб харчуватися як колись, але не зовсім. Можна просто зменшити звичну порцію в половину. Обідаючи в ресторані, ви проводите по тарілці кордон, ліворуч від якої ваш обід, а права сторона переходить залу. Це не так вже складно, просто трохи вдумливіше жувати і ледь повільніше нести вилку. Щоденний ритуал - дійти до ресторану, замовити бізнес-ланч і з'їсти його за 15 хвилин дотриманий. І скоріше за все організм не помітить підміну, але з'явиться відчуття легкості, а через пару тижнів дивись, і старі джинси налізуть. Для створення належного психологічного ефекту вдома необхідно повторити цей трюк - тобто покласти на тарілку цілу порцію, а потім рішуче проявити сепаратизм і, розділивши, з'їсти половину, уважно наглядаючи за тим що залишилося. Таким чином, легше впоратися з ідеєю, що добавки не буде, адже ви нова струнка людина і ось ваша добавка вже лежить на тарілці, але з'їсть її товстий спанієль Марсик.

Одна моя подруга схудла на 20 кг за 3 місяці способом власного винаходу. Вона прокидалася щоранку і думала «А чого б я хотіла сьогодні з'їсти» придумувала який-небудь ОДИН продукт і їла його протягом дня. При всій загадковості цей метод не такий вже й поганий. Обмеження тут як при монодієті практично, а за фактом при певній вигадці виходить зовсім повноцінне харчування.

food-art-14

Дотримуватися варіанту з одним продуктом цілий день все-таки легше дівчині самотній, або зайнятій схудненням разом з чоловіком. Але є способи і для глибоко сімейних. Хто коли-небудь приймав гостей з попередньою підготовкою першого-другого-чотирьох салатів-і компоту знає що до моменту коли треба з гостями сісти за стіл так «накуштуєшься» що вже нічого не хочеться. Якось на жіночому форумі мені попався розповідь молодої мамашкі, яка поправилася після пологів і зневірилася вже схуднути, живучи з режимом дитина-кухня-кухня-дитина але Бінго! винайшла свою систему, по якій скинула все неправедно нажите і навіть трохи ще. Вона стала їсти все, що і родина, але по одній столовій ложці раз на пів-години.

І найсвіжіша інноваційна система схуднення - фотографуй все що їж і вішай в соцмережах. По-перше, ти будеш харчуватися однозначно краще - треба ж щоб все було красиво. А, по-друге, обсяги різко стануть контрольованими.

P.S.

Цей текст для тих, хто їсть людську їжу. Тим, хто може на свої кровно-зароблені гроші купити колу і чіпси і потім ще й впровадити це все в свій рідний організм, перераховані вище поради не допоможуть.

Текст: Граня Гайдукевич

comments powered by Disqus

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже