Здоров’я

Наступ на алергію: в Україні презентували аналізатор алергенів ALEX

Наступ на алергію: в Україні презентували аналізатор алергенів ALEX

22.03.2018 › Вічна молодість

Новий мультикомпонентних аналізатор алергенів ALEX (Австрія), що дозволяє на молекулярному рівні визначати більшість найважливіших алергенів тваринного і рослинного походження, презентували в Києві

Як швидко позбутися від зайвих сантиметрів і кілограмів?

Як швидко позбутися від зайвих сантиметрів і кілограмів?

28.04.2016 › Зайва вага

Боротьба за стрункість тіла і позбавлення від целюліту вимагає багато зусиль. Але воно того варте, адже в результаті Ви отримаєте шикарну фігуру з пружним тілом без целюліту

Що їсти після тренування?

Що їсти після тренування?

15.01.2015 › Зайва вага

Пройде зовсім небагато часу - і стрункі ряди жінок потягнуться до тренажерних залів і фітнес-центрів. Щоб старання не пройшли марно, необхідно пам'ятати, що можна їсти після тренування

Чого потрібно уникати на роботі

Чого потрібно уникати на роботі

10.09.2014 › Вічна молодість

Мова піде не про офісний етикеті або правильну стратегію кар'єрного росту. Поговоримо про здоров'я. Прості правила допоможуть уникнути маси проблем

Дошка пошани

Дошка пошани

27.07.2014 › Вічна молодість

В ідеалі добре б займатись спортом п'ять разів на тиждень по дві години. З басейном і пілатесом, з персональним тренером. І ще можливо, щоб вас на виході зі спортзалу фотографували папарацці і публікували фото в глянцевому журналі, з підписом: «Маша Петрова виходить після занять у спортзалі, Брентвуд, Каліфорнія».

Пити наче їсти

Пити наче їсти

22.06.2014 › Зайва вага

Якщо ви намагаєтеся зберегти або втратити вагу, але як і раніше регулярно відтягується з друзями у вихідні, майте на увазі, що алкоголь містить досить багато калорій і надалі краще уникати наступних 7 напоїв, якщо ви не хочете набрати вагу.

Міфи кальцію

Міфи кальцію

15.06.2014 › Вічна молодість

Все життя нам говорили, що треба пити молоко, їсти сир і твердий сир для зміцнення кісток. Однак така стратегія не привела до відчутних позитивних результатів. Що ж все-таки необхідно нашим кісткам для того щоб бути міцними на стільки на скільки дозволяє генетика і закони природи?

6 підстав пити воду

6 підстав пити воду

06.06.2014 › Вічна молодість

Схоже, що в цивілізованому суспільстві люди несуть воду в пляшках всюди, куди б вони не йшли. Насправді, вода стала другим за популярністю напоєм (з безалкогольних напоїв). Але любов до води отримала поштовх недавно. Дійсно, питна вода має велике значення для вашого здоров'я.

Далекий доктор

Далекий доктор

31.05.2014 › Вічна молодість

У 1996 році вчені медики визначили телемедицину як "використання електронних інформаційно - комунікаційних технологій для забезпечення та підтримки охорони здоров'я в умовах коли відстань відділяє учасників." Чи можемо ми користуватися радощами медичних новацій?

Стресс подолаємо!

Стресс подолаємо!

19.05.2014 › Вічна молодість

Розслабтеся. Ви це заслужили, це корисно, і це займає менше часу, ніж ви думаєте. Вам не потрібні СПА вихідні або відпустка. Використовуючи кожен з цих десяти способів зняття стресу, ми досягнемо бажаного ефекту менш ніж за 15 хвилин.

Сторінки: ← Попередня Наступна → 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже