«LolaKIDS FEST» & «UKRAINIAN KID’S FASHION WEEK»

27.10.2019
«LolaKIDS FEST» & «UKRAINIAN KID’S FASHION WEEK»

Триденний фестиваль дитячої творчості LolaKIDS FEST та фестиваль дитячої моди UKRAINIAN KID’S FASHION WEEK (UKFW), який відбудеться з 8 по 11 листопада, об'єднає на одній сцені Українських артистів, дизайнерів, дітей-моделей та дітей з Синдромом Дауна, з благодійною метою – придбати спеціальне обладнання (інфузійні насоси) у відділення інтенсивної терапії державних дитячих лікарень.

«Декілька років тому я стала свідком, як кількамісячній дитині вручну “на око” ставили крапельницю з хімієтерапією. Це перегорнуло мій всесвіт. Лікарі й медичний персонал, які працюють в таких умовах, безперечно – віддані своїй справі люди, батьки – просто герої нашого часу, адже кожен знає, яких моральних і матеріальних зусиль наразі варте лікування дитини. Отже, наша мета – допомогти оснастити лікарні необхідним, аби наші діти, маленькі українці, мали змогу отримувати гідне лікування, надію на життя. І кожен, хто бере участь у фестивалі, допомагає нам це зробити. За 3 роки ми придбали 20 інфузійних насосів», - розповіла засновник проекту «LolaKIDS FEST» та очільник благодійного фонду «ДІТИ КВІТИ ЖИТТЯ» Оксана Уткіна.

В рамках фестивалю «LolaKIDS FEST» на подіумі «UKRAINIAN KID’S FASHION WEEK» відбудуться покази мод від двадцяти українських дизайнерів/брендів дитячого одягу та вокальні виступи 50 талановитих дітей. А найголовніший, «сонячний» показ мод, в якому 20 діток з Синдромом Дауна, разом з Українськими селебрітіс продемонструють яскраву колекцію карновального одягу від бренду «СОНЕЧКО».

Коли творчість та майстерність поєднуються заради шляхетної мети - народжується магія дійства. Колаборація дизайнерів створить колекцію одягу прямо під час заходу. Великі та дорослі відвідувачі, зможуть на власні очі побачити, як створюється одяг. Щойно наші дизайнери зроблять останній стібок - як одяг перміститься на подіум. Кожну з представлених моделей можна буде придбати на спеціальному аукціоні - виручені кошти з якого, підуть на покупку інфузійних насосів в дитячі лікарні.
 Місце проведення: «Grand Hall Khreschatyk» м.Київ, вул. Хрещатик, 14, 1й поверх.

Організатори: Благодійний фонд Оксани Уткіної «ДІТИ КВІТИ ЖИТТЯ», журнал «LolaKIDS» та модельна агенція «LolaKIDS Models».

«LolaKIDS FEST» & «UKRAINIAN KID’S FASHION WEEK»:

  • 08 листопада 16:00 – 20:00 генеральна репетиція показів UKFW
  • 09 листопада 13:00 – 20:00 фестиваль дитячої творчості та покази UKFW-день перший
  • 10 листопада 13:00 – 20:00 фестиваль дитячої творчості та покази UKFW-день другий
comments powered by Disqus

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже