Скоро літо: махнемо пофестивалити!

25.05.2012
Фестивали июня

Можна не любити літо, але тільки подумайте: довгі теплі деньки, різнотрав'я і свіжа зелень дерев, ароматна полуниця... Як тут всидіти вдома Залишимо квартири, офіси, кафе і кінотеатри для похмурих осінніх місяців і вирушимо на перші літні фестивалі. Вибрати є з чого і естетам, і любителям етнічної самобутності, і спортсменам. А можна відвідати всі свята, вийде прекрасний тур по Україні.

Фестиваль середньовічної культури «Форпост»
Дата: 1-3 червня
Місце проведення: м. Кам'янець-Подільський
Сайт фестивалю: http://forpostfest.org.ua

Досить мріяти про прекрасного принца на білому коні! Історичний фестиваль «Форпост» збирає сотні принців на конях і без них − можна на власні очі насолодитися втіленням мрії.

Організатори пропоную вам пожити в цьому поселенні п'ятнадцятого століття, взяти участь в реконструкції битв і боїв на території фортеці, насолодитися типовими розвагами того часу − вуличним театром і виступом майстрів-підкорювачів вогню. Найсміливішим середньовічні страви запропонують харчевні: рецептура та ще. Готуйтеся розучити танці, в яких сходилися лицарі й прекрасні дами, а також простий люд.

У ролі трубадурів групи Stary Olsa (Білорусь), Irdorath (Білорусія), Mystterra (Росія), Svarun (Сербія), Spiritual Seasons (Україна), Kings & Beggars (Україна) та інші.

Фестивали июня

Alfa Jazz Festival
Дата: 1-3 червня
Місце проведення: м. Львів
Сайт: www.alfajazzfest.com

Ця подія по-справжньому порадує шанувальників джазу − учасники фестивалю зірки зі світовим ім'ям. Родзинкою фестивалю є проведення концертів на відкритих майданчиках: виступи будуть проходити з п'ятниці до пізнього вечора неділі на сценах в центі Львова (Площа Ринок і Домініканський собор) і на головній сцені Парку культури ім. Б. Хмельницького. Насолодитися музикою ви зможете, дивлячись на зірки, що може бути романтичніше!

Фестиваль сучасної скульптури Kyiv Sculpture Project
Дата: 2 червня -2 липня
Місце проведення: м. Київ, Ботанічний сад ім. М. Гришка
Сайт: http://www.sculptureproject.org.ua

Фестивали июня

Цілий місяць в красивому місці Києва будуть представлені сучасні світові тенденції скульптури. Партнерам фестивалю виступив Yorkshire Sculpture Park − найбільший в Європі парк скульптури, провідний активіст просвітницької роботи.
Мешканці та гості столиці зможуть побачити роботи як українських скульпторів, так і найбільш цікаві роботи творців з Великобританії, Польщі, Австралії, Росії, Нідерландів.

Етнічний фестиваль «Ночі Русальні»
Дата: 2-3 червня
Місце проведення: село Бобриця, Києво-Святошинський р-н, Київської області
Сайт: http://mermaids.mow.fm/blog/567-nochi-rusalni-fest-programa

Організатори запрошують вас ні багато ні мало в «арт-простір пракультури Слов'ян». Що мається на увазі, є шанс дізнатися на місці. У програмі автентичні обряди Русалій (проводи весни), театр вогню, традиційні українські танці, сучасна етнічна музика, майстер класи з плетіння вінків, гончарної справи, виготовленню ляльок, розпису по тілу, майстерня етно-співів і навчання гри на народних інструментах. Увага, дівчата в брюках в арт-простір не допускаються!

Фестиваль повітряних зміїв
Дата: 15-17 червня
Місце проведення: с. Залізний порт (поряд з пансіонатом «Примор'я»), Херсонська обл.
Сайт: www.premiera.at.ua

Повітряний змій − істота древня, відома з 2600 м. д. н. е.. Запускали їх і для задоволення, і у військових цілях. Благо, ми − мирні люди, і нам до душі девіз фестивалю: «Відпочивай і літай». Змієнавти різного віку, вас чекають на фестивалі майстер-класи з виготовлення повітряних зміїв, для дорослих − польоти на керованих зміях, битви в повітрі, конкурс на кращий літаючий м'яч і багато іншого.

Підготувала: Шура Зайцева

comments powered by Disqus

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже