Що покласти під ялинку? Книги!

16.12.2010

Дідові Морозу іноді просто не вистачає часу, щоб догодити не тільки дітям, а й дорослим. Тому, саме час самим подбати про справжнє свято для близьких людей. Якщо не знаєте, що подарувати, виберіть книгу − це завжди безпрограшний варіант

Хоча б приблизно знаючи коло інтересів особистості, що вас цікавить, можна підібрати відповідну книгу в подарунок. З джерелом знань набагато легше вгадати, ніж, наприклад, з ароматом або чайним сервізом. Та й книги бувають різні. Губитеся в іменах сучасних популярних письменників, зверніть погляд на зібрання творів класиків, словники або біографії...

Для подружки-модниці: О. Васильєв «Європейська мода. Три століття»

Для подружки-модницы: А.Васильев «Европейская мода. Три века»

Історик моди, колекціонер одягу, телеведучий і письменник Олександр Васильєв здатний захопити розповіддю. Його історія про розвиток європейської моди охоплює значний відрізок часу − XVII-XX століття. Трансформація одягу відображає культурні, соціальні та політичні зміни. Це означає, що по одному фасону сукні можна судити про цілу історичну епоху. Не вірите? О. Васильєв вас переконає. У книзі «Європейська мода. Три століття» є чудові ілюстрації, фотографії, ескізи нарядів. «... Спіралевидний шлях історії повторює і мода. Серед речей, вік яких перевалює за триста років, очі раптом вихоплюють гостромодню сьогодні штучку або деталь костюма. Треба сказати, що останнім часом вийшло досить багато книг з історії костюма, як оригінальних, так і перекладних. Перевидаються і класичні праці з історії моди. Ця книга відрізняється від усіх інших тим, що вона складена на основі унікальної колекції, зібраної мною за 30 років... » − пише сам автор.

Для друга-екстремала: «501 подорож, яку треба здійснити»

«501 путешествие, которое надо совершить»

Напевно серед друзів знайдеться хтось такий − люблячий подорожі та пригоди. «501 подорож, яку треба здійснити» якраз призначена цінителям зайвої дози адреналіну. У книзі зібрані найнезабутніші маршрути, долати які можна за допомогою різних видів транспорту: від велосипеда до порома. Це червоне подарункове видання розповість про те, коли краще переходити пустелю, фотографувати сельву, підкорювати гірські вершини. Ті, хто вже прочитав «501 подорож, яку треба здійснити» відгукуються про книгу так: «Це видання − прекрасний привід відірватися від дивана і відправитися в далекі краї».
Книга добре структурована. Має окремі географічні секції з добірками об'єктів. Практичні поради та емоційні замальовки супроводжуються барвистими фотографіями. Коротше кажучи, «501 подорож, яку треба здійснити» − чудовий подарунок, як для досвідченого мандрівника, так і для пілігрима-початківця.

Для колеги: Тара Маклеллан «Гармонія тканини»

Тара Маклеллан «Гармония ткани»

Напевно, у кожної з нас є старша колега, дивлячись на яку просто дивуєшся, як вона встигає добре виглядати, працювати, займатися будинком і виховувати дітей... Такі не дужі здібності приходять з досвідом. Що ж подарувати всезнаючій матері сімейства, якій вже самій пора писати книгу з господарювання або кулінарії? Нарис Тари Маклеллан «Гармонія тканини». Створення інтер'єру, правила сучасного дизайну − тема досить актуальна і популярна. Якщо ж її розвиває ведуча колонок спеціалізованих журналів, володарка наукового ступеня з дизайну Університету Міссісіпі, викладач Університету в Уельсі Тара Маклеллан, за компетентність можна бути спокійною. У книзі є не тільки теорія, а й безліч ілюстрацій з наочними прикладами того, як треба підбирати штори, шпалери, оббивку. «Гармонія тканини» − чудове джерело знань про дизайн інтер'єр, яке допоможе створити із середньостатистичної квартири справжній шедевр.

Для молодшої сестри: Юстейн Гордер «Світ Софії»

Юстейн Гордер «Мир Софии»

Ця книга хороша тим, що її можна дарує сестрам від 10 до 25 років. Дітям переказана зрозумілою мовою історія світової філософської думки подобається за докладність, наявність сюжету, вдумливість. Дорослим же просто цікаво освіжити в пам'яті вчення Платона, Сократа та інших могутніх мислителів. Сюжет розгортається навколо дівчинки Софії, яка отримує листи від незнайомця-філософа. Разом вони пускаються в казковий світ розв'язування вічних питань. Комусь книга може здатися нудною, але ж автор не припускав, що яке-небудь доросле дитя вирішить скрасити цілком серйозною літературною працею своє ранкове чаювання. «Світ Софії» − це твір для дітей або тих, чия душа до цих пір не втратила свіжість сприйняття і світовідчуття.

Текст: Анастасії Герасимової

comments powered by Disqus

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже