Кінопрем'єри зими, що минає

09.02.2015
«Пятьдесят оттенков серого»

Синоптики лякають, що зима триватиме до березня місяця. Але ми опираємося і пропонуємо проводжати холодну пору року фільмами про пристрасне кохання

«П'ятдесят відтінків сірого» (з 12 лютого)

Виходить у прокат один з найбільш очікуваних фільмів року. Очікували його не стільки через високохудожні якості, тонку акторську гру або унікальну режисуру, скільки через книги, за якою знятий, і кількістю зароблених нею грошей. Бестселер Еріки Леонард «П'ятдесят відтінків сірого» дозволили своєму авторові забути про будь-які життєві негаразди і навіть випустити власну марку вина. Пляшечку якого письменниця обов'язково відкриє, і не раз, за успіх екранізації, над якою Леонард теж попрацювала. Подейкують, що навіть брала участь у затвердженні акторів. Сюжет фільму простий: вона − сіра офісна мишка, він − багатий красень зі своєю кімнатою таємниць. Любов, пристрасть і дуже багато сексу, все розмаїття якого навряд чи наважилися перенести на екрани. Додайте трохи психологічної інтриги, відповідну музику, запаморочливі види Мангеттена − касового успіху фільму не уникнути.

«Женщина во дворе»

«Жінка у дворі» (з 12 лютого)

Французьке кіно в кращому своєму вигляді. Тонке, проникливе, природне, без прикрас і мішури. Катрін Деньов, на думку багатьох критиків, виконала одну з найкращих ролей за останній час. Сюжет простий і життєво правдивий. Антуан − дорослий чоловік, який втратив будь-яку надію стати успішним, або взагалі хоч якимось музикантом, йде у своє внутрішнє підпілля, стає завгоспом у будинку, де живуть дивні й дивовижні люди. Одна з них − Матильда (Катрін Деньов). Вона нещодавно вийшла на пенсію, життя вимотало і знесилило її. Простіше кажучи, зустрілися дві самотності. Але як зустрілися! З яким емоційним надривом, якою красою непідроблених почуттів! Ні, це не Голлівуд! У «Жінці у дворі» немає зайвих засобів для створення кіноілюзій. Здається, що це кадри з життя. Саме тому так цікаво, чим закінчитися історія двох людей, які знайшли одне одного замість божевілля.

«Люби меня»

«Люби мене» (з 26 лютого)

Фільм знятий спільно Україною і Туреччиною. Його доля вельми непроста. «Люби мене» був знятий ще в 2013 році, але в прокат потрапив лише через півтора року. Про причини говорити не хочеться, тим більше що за цей час стрічка зібрала солідну кількість призів на міжнародних кінофестивалях. А значить − має, з чим вийти до вітчизняного глядача. «Люби мене» ризикує стати одним з останніх фільмів вітчизняного виробництва, кому вдалося отримати фінансування від держави. Це своєрідне відлуння періоду, який дав нам в минулому році привід пишатися українським кінематографом.

Сюжет романтичний і простий. Велика турецька сім'я, тільки чоловіки, що природно, приїжджає в Київ, щоб гарненько погуляти перед весіллям Джемаля. Він же, бідний, навіть наречену свою в обличчя не бачив. А тут − стрип-бари столиці, та й просто красиві жінки України. Саме таку, красиву і з розумними очима, він зустрічає під час своїх пригод. Але з Олександрою теж не все так просто. Вона − коханка багатого одруженого чоловіка. Що з цього вийде? Багато емоцій, пригод, сміху і такого хиткого щастя.

Текст: Шура Зайцева

comments powered by Disqus

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже