Жовтень: час йти в кіно

17.10.2013
«Малавита»

Фестивалі, спеціальні програми, прем'єри − все це чекає на любителів кіно в жовтні. Фільми будуть різножанровими, акторські склади − зірковими і не дуже, режисерська робота − традиційною та експериментальною

З 17 жовтня − «Малавіта»

Люк Бессон − це ім'я, від якого завжди очікують нетривіального кіно. Роберт Де Ніро, Мішель Пфайффер, Томмі Лі Джонс, Діана Агрон − багатообіцяючий акторський склад. Що вийде в результаті? Історія про людські взаємини, де головне місце буде віддано діалогам, грі, а не вибухам та іншим спец-ефектам.

Сім'я знаменитого мафіозі змушена переховуватися від переслідувань його колишніх спільників. Тому персонаж Роберта Де Ніро переїжджає в маленьке французьке містечко, де представляється письменником. І все б нічого, але криза середнього віку не дає спокійно жити. Його кохана мучиться від втоми, знайомої кожної матері і дружині. Дочка − вперше закохана, а син намагається не стати жертвою місцевих шкільних лідерів.

«Цвет кожи − медовый»

Забавно те, що проблеми сімейство мафіозі вирішує по кримінальним «поняттями», що виходить смішно і сумно. «Малавіта» не настільки динамічний як, можливо, того хотілося б. Але тут є гумор, іронія і навіть сарказм. У шанувальників перерахованих вище акторів напевно залишаться від перегляду позитивні емоції. Якщо до таких ви не належите, можна піти на інший сеанс.

З 28 жовтня − «Колір шкіри − медовий»

У рамках програми французького кіно в кінотеатрі «Жовтень» покажуть спільну французько-бельгійську анімаційну стрічку «Колір шкіри − медовий». Фільм, за відгуками критиків, повністю змінює уявлення про анімацію. Зрозуміло, що це вже давно не мультики, а окремий жанр. «Колір шкіри − медовий» переконує і в тому, що анімаційне кіно може бути вдумливим, проникливим, зворушливим .

«Пятая власть»

Життя корейського малюка, намальоване в примітивній манері, перетинається з фотографіями і документальним відео. Поступово у глядача складається враження повної присутності. Проблеми у фільмі розглядаються звичайні, але в цьому і принадність. Ви дивитеся кіно і проходите заново певні етапи свого життя. Хто знає, може, вирішення проблем корейського хлопця в чомусь допоможе і вам!

З 24 жовтня − «П'ята влада»

Людина і комп'ютер − що можуть зробити ці двоє? Вкотре змінити світ. Так було кілька років тому з Wikileaks. Пам'ятайте скандал з витоком інформації, коли всьому світу стали відомі подробиці листувань політиків. Це лише вершина айсберга. У фільмі тема влади інформації над сучасним світом розкрита куди глибше, адже інцидент з Wikileaks в реальних новинах швидко згорнули. Отже, знову герой, який робить революцію і змушений втекти через власний героїзм і мрії про світову справедливість. Тільки по одному трейлеру видно, що Бенедикт Камбербетч вкотре блискуче впорався з роллю. У тому, що англійці вміють знімати якісне кіно, сумнівів немає взагалі. Тому вийшла чудова історія, замішана на реальних подіях, персонах і політичних інтригах. «П'ята влада» − розумне кіно з гідними акторами та іншими складовими.

Підготувала: Шура Зайцева

comments powered by Disqus

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже