Номінанти на «Оскар-2013» і де на них подивитися

20.02.2013
«Отверженные»

Через кілька днів відбудеться вручення премії, про яку багато говорять, сперечаються і пліткують. До моменту появи червоної доріжки і дизайнерських нарядів на ній громадськість традиційно цікавлять фільми. Якщо ви ще не познайомилися з усіма номінантами, поспішайте побачити

Фільм: «Знедолені»

Кінотеатр: «Україна»

«Мастер»

8 номінацій на премію «Оскар», по-справжньому зоряний склад, неймовірна кількість критики і симпатії глядачів − все це в мюзиклі, заснованому на літературному творі Віктора Гюго. Якщо фільм зняти по книзі, то сюжет його в двох словах не пояснити. Хоча якихось концептуально складних вишукувань в «Знедолених» ви не знайдете. Свобода, совість, любов, здатність до самопожертви, сила духу і волі − ось те, що нетлінно.

Фільм отримав позитивні відгуки про декорації, костюми, музичне оформленні та комп'ютерну графіку. Додайте до цього Рассела Кроу, Хью Джекмана, Енн Хетеуей, Аманду Сейфрід, Хелен Бонем-Картер − отримаєте ще кілька пристойних приводів, щоб все-таки подивитися мюзикл «про людей, знедолених життям».

Фільм: «Майстер»

Кінотеатр: «Жовтень»

Маючи скромних 3 номінації на «Оскар», фільм «Майстер» вже отримав чималу кількість нагород і захоплених відгуків критиків, які так прямо і назвали стрічку найкращою в 2012 році.

«Жизнь Пи»

Глядачам пропонують подорож у часі, але тепер потрібно переноситися не так далеко, всього лише в 50-ті роки минулого століття. Сюжет стрічки своєрідний. У центрі історії моряк, який повернувся з війни. Його мучить посттравматичний синдром. Своє спасіння Фредді Куелл знаходить в спілкуванні з засновником релігійної секти. Якщо є тема віри, значить, без філософії не обійтись. Абсолютно вірно, її у фільмі підкріплює оригінальний характер розповіді. Гра акторів і робота головного режисера повністю занурюють в атмосферу часу. Зауважимо, «Майстер» − фільм не для розваг. Якщо ви скучили за розумними картинами, які змушую думати, йдіть і дивіться.

Фільм: «Життя Пі»

Кінотеатр: розважальний центр «Блокбастер»

11 номінацій на «Оскар» отримала історія 15-річного Пі, якому довелося виживати в океані в човні з дикими тваринами. Все, що відбувається в картині схоже на казку, добру чи злу, іноді ці поняття переплітаються. Вам напевно запам'ятається сонце, яким просякнутий фільм. Неймовірна кількість фарб, кольорів, ефектів. Зрозуміло, що таку стрічку краще дивитися у форматі 3D. Тільки так ви зможете відчути захват від крапель води, що летять на вас, пелюсток квітів...

В цілому історія проста, але її доброта і одвічна привабливість відносин людини і тварини роблять «Життя Пі» віддушиною в світі або дуже складного, або кривавого кіно.

Текст: Шура Зайцева

comments powered by Disqus

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже