Найочікуваніші прем'єри кінця 2012

17.11.2012
«Мой парень – псих»

Осінь і зима − найбільш відповідний час для походів у кіно. І від холоду сховатися можна, і зарядитися позитивними емоціями. Передсвятковий сезон традиційно ознаменується гучними прем'єрами. Не пропустіть кращу!

«Мій хлопець − псих»
Прем'єра в Україні: 22 листопада
Жанр: драматична комедія

Чому цей фільм можна віднести до очікуваних прем'єрам? Хоча б тому, що глядач рано чи пізно втомлюється від супергероїв, вампірів і мультиплікаційних монстрів. Потреба подивитися щось зворушливе, близьке серцю і розумінню рано чи пізно виникає у кожного. 22 листопада у любителів кінематографа з'явиться такий шанс.

«Мій хлопець − псих» − переклад оригінальної назви як зазвичай далекий від оригіналу. Мабуть, прокатникам занадто складним для сприйняття здалося словосполучення «Збірник лучників надії». Саме так називається роман Меттью Куіка, по якому знятий фільм.

В основі сюжету стрічки історія про колишнього вчителя, який через кілька років проведених в психіатричній клініці, повертається до батьків і намагається налагодити особисте життя. У фільмі хороший гумор переплітається із зворушливими сценами, які вирізняються щирістю, створеною відмінною грою акторів. Та й сам акторський склад привабливий: Бредлі Купер, Дженніфер Лоуренс, Роберт Деніро... «Мій хлопець − псих» в прокаті через кілька днів.

«Джек Ричер»

«Джек Річер»
Прем'єра в Україні: 13 грудня
Жанр: бойовик, трилер, драма

І знову екранізація гостросюжетного роману. Але головне не це. Перед улюбленцем багатьох жінок Томом Крузом продюсери поставили складну мету − вийти за рамки стилю стрічки «Місія нездійсненна». Ризикнемо припустити, що й самому Крузу вже просто необхідно зіграти роль з більш глибоким і неоднозначним змістом.

«Джек Річер» − привид, колишній спецагент... Не ново, але не варто відразу розчаровано обурюватися. «Думаєш, я герой?» − ставить запитання з підступом Джек Річер лиходієві, який викрав красуню-адвоката. Відповідь на нього ви знайдете самі. Але не чекайте, що вона буде однозначною. Фільм хороший тим, що має цікавий детективний сюжет, інтригу. Він не просто динамічний, а обґрунтовано динамічний. При бажанні чоловікам стрічку «Джек Річер» можна розібрати на цитати. Короткі, але дуже мужні фрази жінки напевно оцінять. Буде багато стрілянини, перегонів, поганих хлопців і Тома Круза, який вже дуже подорослішав. Але ви не розчаруєтеся.

«Хоббит: нежданное путешествие»

«Хоббіт: неждана подорож»
Прем'єра в Україні: 20 грудня
Жанр: фентезі

Те очікування, яке довелося пройти всім шанувальникам романів Толкієна, важко описати. Пітер Джексон, порядком змучивши всіх любителів трилогії «Володар перснів», скоро представить світу своєї творіння, яке поверне нас назад − у світ Середзем'я до повернення темних сил Мордора.

Якщо вищезгадані імена та назви вам ні про що не говорять, не варто йти на фільм. Для вас він видасться смішною казкою з безглуздими карликами і бородатими дядьками в незрозумілому одязі. Але тим, кому імена Гендальф, Галадріель і Більбо Беггінс пестять всі органи чуття, бути присутнім обов'язково.

Картинка залишилася колишньою, тобто стиль режисер не змінив, додавши лише сучасні технології. У фільмі багато казкової природи Нової Зеландії, де і проходили зйомки, гумору, пригод, інтриг і тонких сюжетних ліній, які натякають на майбутнє. Шкода тільки одного − продовження ми вже з вами бачили. А так би хотілося побачити Середзем'я знову...

Текст: Шура Зайцева

comments powered by Disqus

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже