Англійська без проблем

26.10.2013

eng2

Значення англійської в житті людини важко переоцінити. Це знання є ключовою позицією у всьому починаючись з дрібнобуржуазного бажання профіту . Проходячи червоною стрічкою через можливість вільно переміщатися по світу і спілкуватися з іншими народами. І закінчуючись в точці зору деяких футурологів про те , що англійська поряд з китайською це мови нового покоління , як би еволюційно більш досконалі , ніж інші. Вивчення мови у двадцять першому столітті не повинно відбуватися на кухні у заслуженої репетіторші . Свою освіту тепер можна доручити турботам інтернету.
Через інтернет можна вчити мови (і не тільки англійська ) перебуваючи на будь-якому рівні володіння і з будь-яким бюджетом .
Безкоштовно ви можете зареєструватися на сайті , присвяченому вивченню мови . Там , як правило , ви можете знайти дидактичні матеріали та однодумців. Люди, які вивчають мову зазвичай із задоволенням спілкуються і дають поради .
Хороші викладачі , розуміючи безмір оброблюваної ниви,  не схильні скупитися і діляться секретами по мірі можливості. Наприклад , в мережі існує дуже обізнаний Антон Брежестовскій , викладач і керівник курсів з Москви який із задоволенням відповідає у своєму блозі http://brejestovski.livejournal.com на різні питання , а також за власним рішенням постить тематичні огляди з яких-небудь нюансів мовознавства .
Дуже корисно і приємно вивчати мову можна за допомогою перегляду телепередач , кінофільмів і читання на цій мові . Досить багато такого роду інформації є в мережі , причому можна знайти фільми з субтитрами. Але якщо вам не хочеться морочитися пошуком і прикріпленням окремо знайдених субтитрів і не шкода трохи доплатити то можна скористатися послугами спеціальних сайтів таких як http://www.engkino.com/ де за невелику плату вам нададуть  базу англомовного кіно з російськими та англійськими субтитрами.
Пару років вже існує і стрімко розвивається портал http://lingualeo.ru , на якому є ВСЕ , як задарма , так і за гроші , але за гроші звичайно трохи більше. ))
Це дивно демократичний і корисний ресурс , на якому ви можете читати , дивитися , слухати , вивчати граматику , тренувати слова , загалом , всі види активності які ви можете собі уявити тут враховані і представлені. Причому оплачений статус дає переваги , без яких помірний користувач може легко обійтися.
Але все вищеописане підходить в більшій мірі істотам високоорганізованим і мотивованим . А що ж робити нам простим прокрастінаторам ? Включаємо Skype!
Використовуючи можливості Skype , ви можете отримати репетитора - носія мови не виходячи з дому. Це може бути викладач з сонячної Індії ( з прекрасною англійською вимовою ) який буде брати 30 дол США за 5 уроків , або викладач Оксфорду за набагато більші гроші. Тут вже вам вибирати , грунтуючись на гаманці і доцільності. Заняття з носієм , на думку бувалих , дають незрівнянно більше будь-якого іншого методу. І навіть якщо ваш рівень - нуль , нічого страшного в цьому немає , можливо , вам знадобитися чиясь допомога в підборі викладача і первинних переговорах , але надалі , повірте , у вас все вийде!

eng1

Текст: Граня Гайдукевич

comments powered by Disqus

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже