Найскладніше питання на співбесіді

16.09.2013
Самый сложный вопрос на собеседовании

Осінь − час не тільки моди і активного культурного життя, а й пошуку роботи. Багато хто з нас за літо переосмислили своє покликання, захотіли більше грошей або просто вирішили вийти на роботу після декрету. Як не впасти в бруд обличчям на першій же співбесіді, розповімо далі

Отже, менеджери по найму персоналу − підступні люди. Ви як не в чому не бувало, приходьте на співбесіду, зробивши стриманий макіяж і взувши туфлі на самих скромних підборах, і раптом на вас сиплеться град питань. Як на них відповідати, якщо ви відчуваєте, що губитесь від підтекстів і прихованих смислів? Не втрачайте самовладання! Візьміть кілька речей на замітку, зрозумівши, навіщо питають і чого очікують почути.

Що було б ідеальним щоденним завданням для вас на цій посаді?

Це питання потрібне для того, щоб добре перевірити, чи маєте ви взагалі поняття про те, куди йдете. У резюме написати можна багато чого. Та й досвід роботи з великими перервами, що особливо актуально для жінок, що виходять з декрету, не завжди привабливий. Відповідати на нього потрібно мудро і хитро, як жінки зазвичай вміють. Але не кидайтеся в пафос. Варіант: «Що б мені не задали, я виконаю із задоволенням!» − Прозвучить нещиро.

Чи достатньо ви самоорганізовані?

Роботодавцю важливо, щоб його підлеглі виконували свою роботу вчасно і точно, щоб не треба було брати їх відповідальність на себе і щось постійно переробляти. Це дуже важливо для бухгалтерської сфери, ресторанного бізнесу, ЗМІ. Там, де рішення потрібно приймати швидко, ваша особиста організованість грає важливу роль. Якщо ви відчуваєте, що любите не доробляти справи до кінця, забуваєте про важливі моменти, краще пошукати посаду простішу. Це збереже вашу нервову систему і зайвий час, витрачений на ходіння по співбесідах.

Якщо б ви могли описати свою ідеальну роботу, як би ви це зробили?

Мрії і фантазії здатні сказати про людину більше, ніж резюме. Тому на співбесідах розумні менеджери з кадрів намагаються розрядити обстановку такими ось питаннями. Відповідати на них потрібно щиро. Хто знає, може, ваша фантазія дійсно допоможе змінити компанію.

Якщо б ви були супергероєм, то ким?

Це улюблене запитання одного з ключових менеджерів дуже модного нью-йоркського бюро з пошуку кадрів. Навіщо питати таку річ? Щоб подивитися на реакцію людини. Виявляється, багато роботодавців воліють мати справу з тими, у кого є почуття гумору. Якщо ви зможете аргументовано відповісти, чому вважаєте себе Жінкою-Кішкою, це зарахується як плюс.

Текст: Шура Зайцева

comments powered by Disqus

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже