Офіс або фріланс? Що вибрати

09.08.2013
Офис или фриланс? Что выбрать

Сучасні реалії, технології та специфіка роботи в деяких сферах дозволяють заробляти достатню кількість коштів, перебуваючи вдома. Це окрилює тих, хто втомився їздити в офіс, але й насторожує, адже під питанням легальність, кар'єрний ріст і інші аспекти

Отже, спробуємо розібратися, що ж вибрати жінці − роботу в офісі або фріланс, що передбачає повний або частковий відрив від суєти компаній. Кожен з варіантів добрий сам по собі, адже робота − це не просто засіб для заробітку грошей, а й спосіб реалізації.

Офіс: мила неволя

Кожен день вас змушує встати дзвінок будильника, ви ненавидите чіткий розпорядок дня, наради та офісні інтриги... Можливо, це не стільки соціопатія, скільки банальна втома? Робота в офісі, безсумнівно, має свої мінуси, але плюсів в ній теж вистачає. По-перше, у вас є коло спілкування, де завжди крім ворогів і конкурентів можна знайти хороших друзів. По-друге, вам є куди носити вбрання, прикраси, сумочки та парфуми. Нехай це звучить не дуже по-дорослому, але для жінки важливо завжди залишатися у формі. А офіс до цього зобов'язує. Інколи приємно вилізти з джинсів, щоб одягатися в суворе ділове вбрання, зробити стрижку, макіяж... Відображення в дзеркалі вас приємно здивує. По-третє, в нашій країні заробити в офісі більше грошей поки простіше, ніж зробити це сидячи вдома на численних підзаробітках.

З мінусів головним є нездатність розпоряджатися власним часом. Багато що залежить від начальника. Якщо у вас є маленька дитина, але немає можливості залишити її з персональною нянею, під час періоду грипу буде несолодко. Не кожному дано зрозуміти, що безсонна ніч біля ліжка малюка не сприяє трудовій діяльності. Якщо довго сидіти на одному місці, відбувається професійна деформація. Разом з роками йде і можливість спробувати себе в чомусь новому. Офіс завжди буде золотою кліткою. Ваше прагнення залишитися в ній залежить від того, як часто відкривають її заповітні дверцята.

Офис или фриланс? Что выбрать

Фріланс: дух свободи і непостійності

Прокидаєтеся коли хочете, розмірено п'єте каву, не поспішаючи перевіряючи електронну пошту, плануєте весь день, залишаючи час для походу в кіно або йоги... Приблизно таким здається день фрілансера тим, хто щодня просиджує в офісі. Але не все так райдужно. Щоб бути заможним і щасливим фрілансером, потрібно мати пристойну базу контактів і замовників, своїх людей в тих сферах, в яких працюєте. Грубо кажучи, фрілансер-фотограф повинен постійно про себе нагадувати своїми роботами, доводити креативність, вільний журналіст − нишпорити у пошуках місць, де стануть у нагоді його статті, ні чим не обтяжений бухгалтер займатися відразу кілька компанія, які потрібно вести в податковій службі... У фрілансера значно вища ступінь відповідальності. Все, що робиш − це твій професійний імідж. Взявся за роботу − виконуй її днями і ночами, щоб встигнути до терміну, підведеш − тебе більше не покличуть. 

Фріланс підходить тим жінкам, у кого є потужний тил у вигляді чоловіка або партнера, що забезпечує сім'ю. Це також чудовий спосіб відволіктися і не загинути у вирі памперсів, прорізування зубів і щеплень для тих, хто став мамою.

Щоб вибрати для себе краще, потрібно спробувати обидві сторони трудової діяльності. Головне − не боятися і завжди вірити у свої сили і талант.

Текст: Шура Зайцева

comments powered by Disqus

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже