Резюме. Шкідливі поради

10.07.2013

cv1

Коли належить відповідальна справа написання резюме , завжди хочеться дізнатися чиюсь альтернативну думку . Чи правильно все написано , ні чого чи я не забула ? Підказувачем в такому питанні , швидше за все , будуть інтернет і подруга. Але є такого роду поради , які треба послухати і зробити навпаки)
Брешіть - папір все стерпить. Ви ж бачили , чим займаються люди з кращою освітою і великим досвідом роботи - роздувають щоки і кричать на підлеглих , і у вас вийде. А коли вас візьмуть на посаду , навіть якщо все відкриється , вони не зможуть вже з вами розлучитися , ви ж мімімішка .
Перерахуйте всі одноденні навчальні курси , на яких ви коли-небудь були . Не забуваємо макраме , - це говорить про вашу посидючость , і собачого груммінга - можливо дівчинка HR любить собак.
На резюме наклейте фото - чим привабливіше ви там виглядаєте , тим вищі ваші шанси. Розпущене волосся вам додасть жіночності , окуляри розуму додадуть , а чорна пов'язка на око покаже що ви багато чого в цьому житті побачили .
Використовуйте складні шрифти та кольори , щоб ваше резюме виділялося . Нічого що воно буде схоже на коробку з набором для скраб - букінга . Головне щоб воно було настільки невообразімоудівітельним щоб HR ходив з поверху на поверх цілий робочий день і всім його показував.
Розголошуйте конфіденційну інформацію - переконайтеся , що ви вказали ідентифікаційний код і номер паспорта на першій сторінці. Можна ще номери карток дати і яндекс -гаманець , раптом як тільки про вас дізнаються відразу захочуть дати грошей .
Переписуйте своє резюме для кожної позиції , на яку ви претендуєте . Зрештою , треба якось час вбивати поки вас на роботу не взяли. А там, дивись , так приловчитеся факти підтасовувати , що відкриєте свій маленький інтернет- бизнес з ліплення прохідного CV на порожньому місці.
Переконайтеся , що ви перерахували всіх можливих поручителів і рекомендувачів , особливо , якщо ви знаєте прем'єр -міністра.
Завжди починайте кожну пропозицію від першої особи , тобто я , я і мої .
Спробуйте використовувати максимум кліше ділової мови . Я високомотивована особистість , яка однаково добре працює як індивідуально , так і в команді , з винятковими комунікативними навичками , високою обучаемостью і здатністю працювати під тиском для отримання результатів у стислі терміни.

cv3

Текст: Граня Гайдукевич

comments powered by Disqus

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже