15 порад перед співбесідою

26.06.2013

Співбесіда при прийомі на роботу захід тривожний. Для мінімізації ризиків типу «ой, а це-то я й забула», складіть собі приблизний список технічних пунктиків, які ви повинні виконати для того, щоб ніщо не завадило вам показати себе у всій красі.

Ще раз уважно перечитайте оголошення про прийом на роботу і всі вимоги .
Переконайтеся , що у вас є позитивна відповідь на кожене можливе питання з приводу описаної в оголошенні кваліфікації .
Досліджуйте історію компанії , в яку прямуєте , її місце на ринку , продукт , клієнтів і конкурентів.
Переконайтеся , що ви знаєте точне ім'я вашого інтерв'юера і посаду.
Переконайтеся , що ви знайомі з процедурою інтерв'ю. Як правило , великі компанії використовують однотипні методи психометричного тестування.
Перегляньте маршрут по карті і сплануйте своє пересування до місця співбесіди заздалегідь і з запасом , щоб виключити запізнення .
Майте на руках своє резюме , рекомендації , дипломи , сертифікати і все що може стати в нагоді .
Заздалегідь приготуйте костюм. Консервативний одяг зазвичай краще , проте можливо корпоративна культура в конкретній компанії припускає якийсь інший вид одягу. У будь-якому випадку наряд повинен бути продуманим , акуратним , взуття новим і чистим.
Перечитайте своє резюме і переконайтеся , що ви пам'ятаєте , що там написано.
Спокійно , але впевнено привітайтеся .
Не переривайте вашого інтерв'юера .
Підготуйте типові відповіді на будь каверзні питання , які, ви вважаєте , вони можуть поставити вам .
Підготуйте свої питання. Заздалегідь. Навряд чи в стані стресу вас буде цікавити щось крім того , сподобалися ви інтерв'юерам . І , тим не менш , людина яка активно підтримує розмову і зі свого боку ставить питання, справляє гарне враження .
Якщо це перше інтерв'ю не варто піднімати питання зарплати. Кращий час для обговорення цього питання - момент , коли вас запросять зайняти посаду.
Запитайте коли вам очікувати рішення по співбесіді , або наступних інтерв'ю , якщо такі передбачаються . На великих підприємствах часто здобувач проходить 6-7 співбесід .

Текст: Граня Гайдукевич

comments powered by Disqus

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже