Упс, скорочення...

12.06.2013

Скорочення вважається однією з найбільш стрессогенеруючих подій в житті для багатьох людей. Проте, в процесі, важливо, не розгубитися і по можливості захистити свої інтереси. Наступні поради допоможуть переконатися, що ви перебуваєте в хорошій формі і готові прийняти удар
  sokr3

1 . Не панікуйтеЧасто-густо люди кидаються у вир метушливої ​​діяльності коли виявляються викинуті зі звичних робочих ритмів. Зберігайте спокій . Складіть список всіх речей , які ви повинні влаштувати в найближчі місяці і перерахуйте їх в порядку пріоритету .
2 . Знайте свої праваПеревірте інформацію про ваші права в інтернеті . Порадьтеся зі знайомими і на форумах. 3 . Ведіть переговориНе бійтеся торгуватися і просити більше , ніж ваш роботодавець спочатку готовий дати . Це може включати продовження соціального пакету , оплату професійної перепідготовки , і т.д. Адже вам нічого втрачати , чи не так? 4 . Абстрагуйтеся від персоналійЗосередьтеся на подіях , а не на особистостях які стоять за ними. Крім того , в розмові з потенційними роботодавцями , про ваше скороченні , зображайте його як жорстке бізнес- рішення , без критики конкретних осіб. 5 . Будуйте мости - не паліть їх!Намагайтеся підтримувати хороші відносини по можливості з вашим попереднім роботодавцем , навіть якщо ви не згодні з тим як були звільнені. Вони як і раніше необхідне джерело рекомендацій для вашої наступної роботи .
6 . Плануйте свої фінансиВивчіть своє фінансове становище , щоб мати реальну картину ваших фінансів і грошового потоку . Зв'яжіться зі службою зайнятості та соцзабезом щоб дізнатися, може ви маєте право на фінансову допомогу. 7 . Проведіть своє дослідженняНе поспішайте погоджуватися на будь-яку нову роботу. Проаналізуйте те , що ви можете запропонувати і те , що ви хочете зробити. Потім досліджуйте те , що роботодавці насправді шукають , щоб можна було скласти правильне CV, яке відповідає їх критеріям відбору
8 . Освіжіть свої навички для працевлаштуванняОцініть , чи є які-небудь прогалини в досвіді або навчанні, які могли б стати перешкодою для отримання іншої роботи. Тимчасова відсутність роботи це гарний час, щоб пройти деякі з курсів, для яких ви завжди були дуже зайняті . Це не тільки підвищить вашу кваліфікацію , але також справить враження на роботодавців , представивши вас людиною не чуждою прагнення до постійного професійного розвитку . 9 . Думайте про хорошеЦе відмінна можливість для просування вашої кар'єри вперед у відповідності з вашими особистими устремліннями . Хоча такі події не можна назвати приємними , багато людей вважають , що в довгостроковій перспективі скорочення насправді каталізатор що дає можливість перенаправити свою кар'єру в ту сторону , куди вони насправді хочуть рухатися . Так що використовуйте цей час , щоб подумати про те , чого ви дійсно хочете , і зробити це.

sokr

 
Текст: Граня Гайдукевич

comments powered by Disqus

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже