Як приручити рекрутера

04.06.2013

images

Гарну роботу не роздають за так. Більшість керівних позицій не рекламується в пресі. Для того щоб хедхантери вас помітили і зацікавилися потрібно проявляти активність.

1 . Заявіть про себе - виступайте на семінарах і конференціях , публікуйте статті або давайте коментарі. Якщо ви станете визнаним експертом у своїй галузі , відповідні мисливці за головами шукатимуть вас і робити пропозиції про роботу .
2 . Підтримуйте ділову онлайн - активність у відповідних соціальних медіа , таких як LinkedIn , Twitter і Facebook. Лайкайте , коментуйте а в ідеалі і пишіть свої розумні думки на тему обраної трудової активності . Якщо крім кар'єрних устремлінь у вас ще є няшний котик і божевільна бабуся , заведіть окремий акаунт для зливу їх фоток .
3 . Проведіть своє власне дослідження , і з'ясуйте, які фірми з підбору кадрів є провідними у вашому секторі .
4 . Визначте , хто саме є експертом з підбору кадрів у вашій області ( їх насправді одиниці , тому будьте уважні ) і постарайтеся познайомитися . Іншими словами, якщо ви працюєте в сфері нерухомості , з'ясуйте , хто саме в рекрутинговій агенції відповідає за пошук кадрів у сфері нерухомості.
5 . Працюйте на перспективу. Якщо ви знайшли правильного хедхантера , використовуйте кожен привід , для зміцнення відносин з ним.
6 . Якщо у вас є робота , але необхідно зміцнити команду новими співробітниками доручіть це хедхантера з якими хочете подружитися . Спільний проект - кращий спосіб дізнатися один одного ближче .
7 . Крім того , ви можете стати " джерелом " хедхантера . Радьте їм людей в компетентності яких впевнені на ролі які не представляють інтересу для вас. Вони швидко почнуть довіряти і покладатися на вас - і ви будете першим у їхньому списку , коли з'явиться відповідна позиція у вашій області.
8 . Контролюйте інформацію про вас у відповідних агентствах з працевлаштування та зайнятості де ви зареєстровані . Вона повинна бути актуальною і оновлюватися з кожним позитивним зрушенням у вашій кар'єрі.
9 . Одне написане CV або зустріч з рекрутером не принесуть результатів . Якщо ви хочете бути в топі затребуваних працівників , займайтеся цим постійно.

jobb

Текст: Граня Гайдукевич

comments powered by Disqus

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже