Малюнок з натури

23.05.2014

Ви коли-небудь були в поїздці, де пейзаж був настільки неймовірним, що просто необхідно було поділитися ним з друзями та родиною? Ви завжди можете купити листівки, з видами місцевості і пам'ятками, звичайно, але чому б не намалювати їх самостійно?
Насправді нічого складного в цьому немає, будь-хто може освоїти техніку нехитрого, але красивого і цілком реалістичного малюнка. Згадайте малюнки мандрівників і натуралістів ще сто років тому, адже ніхто з них не був професійним художніком. Більшість художніх магазинів запропонують вам набір з дюжини щільних аркушів паперу для роботи аквареллю «листівкового» розміру, можливо навіть з нанесеними лініями для адреси і тексту як на справжній листівці.Якщо Ви зважилися на такий експеримент, я рекомендую брати з собою тільки одну або дві пензлика і дуже обмежену палітру з п'яти або шести кольорів, плюс олівець, пару ручок, і, можливо, кілька флуоресцентних маркерів - вони чудово підходять для техногенних об'єктів і підсвічування квітів . Обмежте себе відразу, ще перед поїздкою, і ви побачите що і з цим невеликим набором можна домогтися чарівних результатів.Ось кілька причин, чому я думаю, створення власних листівок це гарна ідея:

1

1. Створюючи свої власні листівки, ви робите їх більш особистими. Ви можете адаптувати зміст, і навіть колір, які ви використовуєте, відповідно особистим уподобанням або ж одержувачеві.

2

2. Ви також можете налаштувати ваш техніку живопису під кожного одержувача, або навіть експериментувати з новими стилями залежно від того, де ви знаходитесь. Цей тип листівки не підійде кожному, але деяким сподобається. Ви ж добре знаєте своїх друзів і розумієте, хто віддасть перевагу абстракції, а кому потрібна сувора правду життя.

3

3. Намалювати власні листівки ви можете там, де просто немає сувенірних кіосків, зважаючи на нерозвиненість туристичного ринку або ж просто від того, що ви забралися в самий центр білої плями географії.

4

4. Можна намалювати листівку, якщо ви потрапили в якесь туристичне місце не в сезон, але все одно знайшли його чарівним, або ж хочете пов'язати свої спогади з цим місцем, таким як воно вас зустріло.

5

5. Нарешті, ви можете за допомогою листівок зробити роздачу сувенірів захоплюючою. Намалюйте диптих або триптих, а потім роздайте його по частинах і у вас з друзями надовго буде щось дуже особисте що зв'язує вас міцною художньої ниткою.

6

6. І найголовніше, мабуть, ви додасте в свою відпустку крім пляжу, екскурсії та переодягання до вечері ще одне заняття, яке можна починати і закінчувати в будь-який момент, воно принесе найбільше задоволення, і абсолютно безкоштовно.

Текст:Граня Гайдукевич

comments powered by Disqus

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже