Прелести и недостатки самопутешествий.

19.10.2013

samtour2

Поїздка у відпустку за кордон це шанс маленької втечі в паралельну реальність. Втечі від робочого столу , компа , співробітників , родичів , вулиць рідного міста і співвітчизників що їх наповнюють . І для того щоб не зупинятися на півзаходах , про місце вашого перебування не повинен знати навіть туроператор. Ідея приваблива, але чи так все безхмарно і гладко відбувається у самостійних туристів?
Почнемо з недоліків такої подорожі .
1 . Найімовірніше якщо ви відправляєтеся в такий тур , то з дому оплатили програму по мінімуму , сподіваючись на захоплюючі імпровізації з пригодами. Але якщо в оплачених двох тижнях олл -інк ви в перший день втратите - проп'єте - програєте (потрібне підкреслити) всі грошики , то у вас залишиться і стіл, і дім до кінця відпочинку. Все що ви втрачаєте в такому випадку це самоповага і набір магнітиків . У випадку ж з одиночним трипом вам доведеться туго . Швидше за все , треба буде якось зв'язуватися з великою землею , і просити небайдужих відвідати офіс Вестерн - Юніон на вашу користь.
2 . Якщо ви подорожуєте зовсім-зовсім на самоті , то якщо загубитесь ви в горах , спохопляться тільки в аеропорту Бориспіль , коли ніхто схожий на вас не збіжить по трапу . У той час як в організованій туристичній групі пропажа буде виявлена ​​вже за вечерею , в ту ж мить як постане питання кому дістанеться «ось ця безхазяйна булочка».
3 . Якщо ви не знаєте мови , на якой можна спілкуватися в країні подорожі то відправлятися туди самостійно можна , тільки якщо ви впевнені у своєму здоров'ї з одного боку і в фанатичній порядності аборигенів з іншого.
4 . Якщо ви їдете у відпустку в неєвропейську країну , то крім цін у готелях і маршрутів доїзду до пам'яток вам необхідно буде також вивчити місцеві закони. Якщо вас відправляє турагент то він , швидше за все , скаже , де не можна засмагати топлес щоб уникнути побиття камінням , або повідомить що ввезення до Малайзії товарів і грошових знаків ізраїльського виробництва є кримінальним злочином.

samtour1

Які ж явні переваги самостійної поїздки .

1 . Така поїздка буде приємна в першу чергу людям , які не люблять платити зайвих грошей . Тут вже економні натури знайдуть справжній Клондайк . По-перше , екскурсії , взяті в турбюро на вулиці , будуть коштувати в півтора рази дешевше ніж у російськомовного туроператора. По-друге машину можна взяти в оренду за копійки якщо не залучати гіда з того ж туроператора. І , по-третє , можна подивитися ціну на букінгу , а потім подзвонити в готель і попросити 30% знижки , зазвичай стільки готель віддає букінгкому .

2 . Вирушаючи в одиночний політ ви , швидше за все , забронюєте готель зі сніданком. І в той час , як оллінклюзівщікі змушені з ранку до вечора їсти їжу приготовлену на одній кухні , погано чи добре це вже як пощастить , у вашому розпорядженні всі шефи усіх навколишніх ресторанів. А можна і просто в Лідлі пива з сосисками купити ( в Лідлі ідеальні сосиски ) і повечеряти на балконі номеру.

3 . Якщо ви хочете по справжньому паралельній реальності і рідну мову тільки в літаку , то організований туризм вам , на жаль , такої можливості не надасть ніяк. Тільки власними зусиллями ви зможете потрапити туди , де ймовірність зустріти співвітчизника прагне до нуля.

4 . При самостійній поїздці вас очікують пригоди і несподіванки , про які буде приємно згадати. При поїздці організованій , швидше за все сюрпризи якщо і будуть , то у вигляді п'яного російського тіла що влітає в басейн.

5 . І нарешті, те , що я найбільше люблю в самостійних поїздках. Ви відвідаєте саме ті місця , готелі , пам'ятки які дуже - дуже хочете побачити. Так завжди буває , шукаєш готель день , два , тиждень , і ось ніби десяток непоганих варіантів , але як вибрати ? І тут раптом , після двох тижнів роздумів - виявляється , можна орендувати справжній будиночок Дарреллів ! Хочу - хочу - хочу!

samtour3

Текст: Граня Гайдукевич
 

comments powered by Disqus

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже