Собираем чемоданы. 11 советов.

09.10.2013
leather_luggage-collage

Перед кожною поїздкою речі збираються в останню ніч, за підсумками ж цієї нелюдської ночі даємо собі обіцянку в наступний відпустку зібрати речі за тиждень. І збираємо їх в останню ніч .Людині властиво відкладати на потім справи малоприємні і малозрозумілі. Справи ж прості і добре структуровані робляться легко, особливо якщо запланувати їх на чіткий час. Як розпланувати збір речей у відпустку ми зараз розповімо .
1 . Безпека .
Перевірте свій паспорт , фотографії та паперові квитки вдома. Зробіть скани та електронні копії всіх документів і відправте їх на свою електронну скриньку. Таким чином , навіть якщо ви втратите все , у вас є безпосередній доступ до всієї важливої ​​інформації. Також ви можете наклеїти всередині вашого багажу самоклеючі листочки з вашими координатами , на випадок якщо відірвуться бирки на загубленому багажі.
2 . Розділіть ваші цінності
Розділіть ваші банківські картки, готівкові гроші, дорожні чеки і кредитні картки в різних кишенях , сумках і гаманці при упаковці. У випадку якщо вас пограбували , принаймні , у вас щось залишиться.
3 . Рюкзак
При упаковці речей в рюкзак , покладіть легкі вироби в нижній частині і більш важкі вгорі. Рюкзак буде здаватися легше , оскільки спирається на нижню частину спини.
4 . Поліетиленові пакети
Завжди зручно мати кілька пластикових мішків про запас. У них можна складати сміття , сортувати речі , покласти несподівані покупки - знахідки , та й просто зробити імпровізований дощовик.
5 . У пластикову упаковку
Розкладіть по прозорим пакетам одяг і речі сортуючи їх як вам більше подобається за типами , або можливо на кожен день свій набір , таким чином в готелі вам не доведеться ритися перевертаючи все у валізі а просто дістати потрібний пакетик .
6 . Одяг
Зміну одягу варто продумати не лише виходячи з вашого бажання попрати в поїздці, але і можливості. Існують такі клімати де просушити що небудь можна тільки виставивши річ « directly » на сонце і вітер або скориставшись сушильної камерою. Вологість такого рівня присутня на більшості пляжних курортів.
7 . Розділіть одяг при складному перельоті
Коли ви летите куди-небудь не прямим рейсом, розділіть одяг між різними валізами . У такому випадку якщо валіза загубиться і не прибуде одним рейсом з вами у вас, тим не менш , буде свіжий одяг . Авіакомпанія скоріше всього знайде і доставить ваш багаж але станеться це на протязі двох діб.
8 . Пляжна сумку
Упакуйте відразу окрему пляжну сумку. Особливо, якщо подорожуєте з дітьми, це економить час .
9 . Валіза з роздільниками
З шматка картону можна зробити відмінний роздільник для валізи і зберегти ваш одяг організовано і акуратно .
10 . Батарейки
При упаковці всього що вимагає батарейок переверніть елементи живлення в неправильне положення . Таким чином батареї не розрядяться навіть якщо прилад буде випадково включений ..
11 . Ручна поклажа
Зберігайте ліки , ключі та важливі документи у вашій ручній поклажі. На довгих рейсах з кількома зупинками стане в нагоді також упаковка свіжого одягу.

Текст: Граня Гайдукевич

comments powered by Disqus

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже