Индокитай

02.10.2013

viet4

Стародавня культура , теплий м'який клімат , достаток неймовірних фруктів , свіжі морепродукти , дешевизна всього і скрізь , привітне населення і 3260 км пляжів - це все В'єтнам !
Як дістатися .
Перший і останній пункт, який може збентежити в поїздці до В'єтнаму - далекий переліт. З України летіти можна через Москву, Франкфурт і ще кілька міжнародних хабів. У будь-якому випадку добиратися безпосередньо з точки пересадки у В'єтнам літаком В'єтнамських Авіаліній приємно настільки наскільки взагалі може бути приємний 10ти - 12ти годинний переліт . Годують на борту дуже добре, стюардеси чарівні і співчутливі .
В якій частині країни краще відпочивати.
Країна має дуже вузьку зі сходу на захід і протяжну з півночі на південь територію завдяки чому ви можете вибрати район виходячи з місяця, в якому збираєтеся зробити подорож. На півночі буде дуже мило в листопаді і березні, в зимові ж місяці тут прохолодно, близько 15ти градусів, але іноді з Китаю прориваються холодні вітри і температура падає ще нижче. У той же час на нескінченних більш південних пляжах всю зиму зберігається температура близько 26ті градусів. Періоди дощів, тайфунів і 40ка градусної спеки накривають В'єтнам з квітня по жовтень, нам в цей час і в Європі не погано. Протягом усіх трьох з гаком тисяч кілометрів в'єтнамського узбережжя вас чекають пляжі з білосніжним дрібним піском, природні скарби, що охороняються ЮНЕСКО, стародавні міста зберігають сліди культури паралельної європейському світу всесвіту. Та й сучасні жителі викличуть у мандрівника відчуття « прокинувся на іншій планеті ».

.

viet2

Де зупинитися

Туристична сфера В'єтнаму володіє розвиненою інфраструктурою і ностальгічними традиціями. Країна все-таки була французькою колонією ще до середини двадцятого століття. Уздовж пляжів розташовані великі готелі, призначені для рослинного відпочинку в шезлонгу. А в містах є безліч невеликих готелів дуже улюблених європейськими туристами, які приїжджають заради екзотики і багатою екскурсійної програми. Як і скрізь, чи користуватися послугами вітчизняних туроператорів або ж самостійно подорожувати, ви вирішуєте виходячи з власної потреби в організованій турботі. У будь-якому випадку у В'єтнамі немає недоліку в турбюро де продають комфортабельні екскурсії на будь який смак. Можливо тільки не буде пропозицій з російськомовним гідом, хоча з іншого боку, не знаючи англійської ви навряд чи зважитеся на подорож «дикуном ».

viet6

Чим зайнятися

В'єтнам у своєму розпорядженні відмінними можливостями для туристів люблять природу. Туріндустрія країни вже відпрацювала масу прогулянок і поїздок з запаморочливими краєвидами та справжніми природними чудесами. Це і гори з смарагдовими, геометрично досконалими, рисовими терасами. Ха - Лонг - затока «Тисячі островів», ділянка моря на якому компактно розташовані близько двох тисяч вапнякових островів доречних скоріше в японській мультиплікації ніж в реальному житті. Найбільша у світі карстова печера, долина Меконгу, нескінченні пляжі і дуже бюджетний але, тим не менш, захоплюючий дайвінг на коралових рифах.

viet1

Кухня .

Скуштувавши в'єтнамських частувань кожен турист обзаводиться фотографією заваленого морепродуктами столу і показує її друзям обертаючи очима і змовницьки кажучи «Це ВСЕ коштувало десять баксів ». Кухня в'єтнамська хоч і вельми екзотична, але використовує натуральні свіжі продукти і прості способи приготування. Результат - за два тижні відпустки ви навряд чи побачите хоч одного аборигена що страждає зайвою вагою і нездоровим кольором обличчя , з одного боку , а з іншого тут спокійно  прохарчується людина з будь-якими гастрономічними уподобаннями .

viet5

І, нарешті, як у всіх країнах, в які закохуєшся раз і назавжди, головне багатство - люди. В'єтнамці чудово милі і доброзичливі, готові обслуговувати вас по вищому розряду і просто в парку підійти щоб ​​сказати що ви beautiful.

Текст: Граня Гайдукевич

comments powered by Disqus

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже