Найкращі країни для осінніх подорожей

02.09.2013
Лучшие страны для осенних путешествий

Влітку з його спекою найкраще лежати на пляжі. Зате восени подорожі стають комфортними і цікавими. Саме в цей час, наприклад, у Європі проходять різноманітні фестивалі та свята

Іспанія

Традиційно залишається однією з найбільш відвідуваних країн Європи. Восени тут є чим зайнятися. Винні фестивалі, виставки, бурхливе нічне життя... У якій би регіон ви не відправилися, скрізь будуть зустрічати неймовірні пригоди. Якщо ви мрієте, скажімо, про Барселону, то осінь − ідеальний час для відвідування міста Гауді. У столиці Каталонії дуже спекотно влітку. А от у середині вересня − те, що треба. У Мадриді і його музеях з чудовими колекціями восени туристів стає трохи менше, а це означає, що і столики в прекрасних ресторанах столиці королівства теж будуть у вільному доступі. Це важливо для тих, хто знає, що іспанські ресторани ось уже кілька років поспіль визнаються кращими авторитетними рейтингами.

Лучшие страны для осенних путешествий

Шотландія

У межах такої невеликої території ви можете зустріти масу красивих місць. Північне і Ірландське море, високогір'я, ландшафтні шотландські ліси, болота, глибокі чисті озера − все це справляє неймовірне враження. Вам здасться, що знаходитеся в іншому світі. Але Шотландія славиться не тільки природними красотами. Единбург є найдостойнішим містом для відвідин навіть самого вибагливого туриста. Північний схід країни зберігає численні замки, які прекрасні в обрамленні осіннього листя. Звичайно, без віскі, кілтів, пледів і волинки ваша подорож не обійдеться. Такого колориту ви не знайдете більше ні де.

Лучшие страны для осенних путешествий

Австрія

Осінь − час , коли кава і тістечка тонкої роботи роблять життя прекрасним. Куди, як ні в розкішний Віднень їхати за всім цим щастям?! Австрія є країною, яка навіть в наші дні не забула, що таке колишня елегантність. Але не обмежуйте свою подорож одним лише Віднем. Східні Альпи відкриють перед вами всю свою красу − печери, затишні готелі в горах, величні храми, ресторани з чудовими стравами. Відвідайте Зальцкаммергут, куди кілька століть поспіль приїжджали за натхненням художники і музиканти. У цьому мальовничому місці побували Жан-Жак Руссо, Ріхард Штраус, Густав Клімт, Фран Легар... Неможливо передати словами красу Національного парку Hohe Tauern − одного з недоторканих цивілізацією місць нашої планети. Високі альпійські луки, вічнозелені ліси, нескінченні спіралі скель і льодовикові поля, територія площею 1786 квадратних кілометрів вважається найбільшим національним парком Центральної Європи.

Текст: Шура Зайцева

comments powered by Disqus

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже