Венеція. 5 помилок.

07.07.2013

Гондоли, палаци і "O Sole Mio"-аааа, звичайний романтичний образ Венеції. Звичайно, місто, відоме як "La Serenissima", прекрасне і чарівне, але і сповнено туристичних стереотіпов. Помилки, які вже люб'язно вчинили інші туристи, перетворюються на добрі поради для вас.

dinner

1. НЕ вечеряйте до 8 вечораБільшість туристів, голодних після тривалого дня катань на вапоретто від острова до острова, не можуть утриматися і отримують туристичну вечерю за завищеною ціною, в оточенні інших туристів. Якщо ви хочете спробувати найкращі страви, насолодитися місцевими стравами в компанії людей, які можуть не бути венеціанцями, але принаймні, будуть італійцями, вам потрібно перечекати годину коктейлю, який зазвичай буває між 6 вечора і 8 вечора.
2. НЕ намагайтеся одягтися в костюм для карнавалуВи ж не хочете поповнити ряди європейських дівчаток-підлітків з блискучими метеликами на обличчях і престарілих німецьких туристів в шкіряних масках по 100 евро. Турботу про видовищну частину карнавалу краще залишити професіоналам, які оплачуються містом. І одягаються в костюми, щоб перебуваючи в туристичних місцях, бути відображеними на туристичної фотографії для "атмосфери". Але якщо ви подорожуєте з дітьми, то видайте їм звичайно по масці, це святе.

carnival

3. НЕ робіть гідосупроводжуваних туристичних екскурсій на острови.

Деякі з них взагалі дуже на любителя. Наприклад, кладбіщінскій острів Сан-Мікеле згодиться тільки фанатам кладовищ чи яких-небудь конкретних людей тут похованих. А з іншого боку до всіх островів і навіть по іншим містечкам лагуни ходить вапоретто від Сан-Марко. Ви ж купили триденний проїзний на вапоретто ще в аеропорту?

sanmarko

4. НЕ замовляйте коктейль Белліні, особливо у Барі Гаррі

  Белліні-бранч-коктейль з Prosecco і персикового пюре це смачно, але чомусь існує традиція дерти за цей коктейль неадекватні гроші. У той же час краще зайдіть у Флоріан на площі Сан-Марко, це не так дорого як можна припустити і дійсно дуже «по-венеціанські».

5. НЕ робіть поїздок на гондолі влітку.

Рекламна картинка відпочинку у Венеції: двоє закоханих, обнявшись в гондолі і потягуючи Prosecco, проходячи під мостом Ріальто. Але влітку у Венеції дуже жарко і волого. Прямо над водою при відсутності вітру може бути не дуже приваблива атмосфера, і можливо навіть міазми. Якщо дуже хочеться в човен, йдіть на трагетто, дешево і екзотично.

aqvaalta

Текст: Граня Гайдукевич

comments powered by Disqus

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже