Не втрачай пильність

07.07.2013

Екзотичні напрямки туризму стають легко досяжні і дуже привабливі. У багато куточків планети, про які навіть у передачах Сенкевича не розказували, зараз літають чартери. І дістатися туди стало також просто як з'їздити в нашому дитинстві в «будиночки» на Десну, а ризики залишилися такими ж що підстерігали перших одиноких Миклухо-Маклаїв (у нього, до речі, на райському острові послідовно перемерли всі слуги та й сам він повернувся глибоко хворою людиною).

Проблеми зі здоров'ям, які можуть спідкати мандрівників, в значній мірі можуть буди попереджені. Щоб отримати максимальну віддачу від вашої поїздки, і, щоб не втратити дорогоцінні дні через хворобу, підготуйтеся вдома і дізнайтеся якомога більше про ризики в пункті призначення і про те як їх уникнути.

moskit

1. Купуйте хорошу, діючу страховкуПроконтролюйте зону дії страховки, детально з'ясуйте свої дії у випадку хвороби. Якщо передбачається спорт та / або екстрім страховка повинна покривати і такі ризики.
2. Ознайомтеся з епідеміологічною ситуацією в пункті призначення.Перевірте останні новини про спалахи інфекційних захворювань. Наприклад, Сейшельські острови, Кенія, Ангола і Танзанія славляться спалахами лихоманки денге.
3. Зробіть щеплення, якщо це необхідно.У Києві щеплення від екзотичних хвороб роблять в першій міськлікарні. Враховуйте що деякі щеплення треба починати робити за кілька місяців до поїздки

water

4 . На місці відпочинку ви повинні звести до мінімуму ймовірність зараження через продукти і воду.

Діарея вражає до двох третин усіх міжнародних мандрівників в жарких країнах і скрізь , де гігієна залишає бажати кращого. 13 відсотків людей, які страждають , як правило , прикуті до ліжка , а ще 40 відсотків змушені змінювати свої плани поїздок. Основна профілактика : пийте тільки бутильовану воду для пиття і чистьте їй зуби. Не пийте коктейлі з льодом - вода для льоду налита , в кращому випадку , з крана. Їжте свіжоприготовану їжу , використовуйте очищаючі серветки або дезинфікуючі засоби безпосередньо перед прийомом їжі.

5 . Завжди пам'ятайте що безпека найважливіше

Багато людей звертають увагу на інфекційний ризик , але нещасні випадки також ні хто не відміняв з нагоди вашої відпустки . На дорогах : використовуйте ремені безпеки , автокрісла для дітей , шоломи або захисний одяг на велосипедах або мопедах . Переконайтеся в безпеці балкона готелю . Може доставити неприємності дайвінг на мілководді , і навіть купання в готельному басейні щорічно приносить свій відсоток потонулих .

6 . Уникайте сонячних опіків

Засмага є видимою частиною айсберга , кількість смертей від меланоми подвоїлося за останні 30 років , в тандемі з розвитком туризму в країнах з сонячним кліматом , число нових випадків захворювання збільшилася в п'ять рази . Також не забувайте про панамки і намагайтеся не перебувати на сонці в середині дня. Тепловий удар вибиває із сідла дні на 3 мінімум .

7 . Захищайтеся від укусів комах.

Майте на увазі: у тропічних країнах Африки , Азії та Центральної / Південної Америці , багато захворювань поширюються комахами і кліщами. Лихоманка денге в даний час найбільш швидкозростаюча у світі тропічна хвороба : ця неприємна вірусна інфекція поширюється через укус комара в тропіках. Для запобігання укусів , використовуйте велику кількість репеленту на шкіру і одяг. Вночі, закривайте вікна та / або використовуйте протимоскітні сітки.

8 . Візьміть з собою аптечку

9 . Практикуйте безпечний секс

Випадковий секс , з попутниками або місцевими жителями , часто несподіваний , так що будьте готові , оберігатися від небажаної вагітності і значного ризику венеричних інфекцій.

party

Текст: Граня Гайдукевич

comments powered by Disqus

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже