Подорожі

Малюнок з натури

Малюнок з натури

23.05.2014 › Подорожі

Ви коли-небудь були в поїздці, де пейзаж був настільки неймовірним, що просто необхідно було поділитися ним з друзями та родиною? Ви завжди можете купити листівки, з видами місцевості і пам'ятками, звичайно, але чому б не намалювати їх самостійно?

Прелести и недостатки самопутешествий.

Прелести и недостатки самопутешествий.

19.10.2013 › Подорожі

Поїздка у відпустку за кордон це шанс маленької втечі в паралельну реальність. Втечі від робочого столу, компа, співробітників, родичів, вулиць рідного міста і співвітчизників що їх наповнюють. Чи так все безхмарно і гладко відбувається у самостійних туристів?

Доверься турагенту?

Доверься турагенту?

13.10.2013 › Подорожі

Так хто ж повинен відповісти за організацію, турагентство або сам мандрівник? І той і інший варіант повні як плюсів, так і мінусов.Давайте розберемося, коли варто вдатися до послуг туристичні агенції

Собираем чемоданы. 11 советов.

Собираем чемоданы. 11 советов.

09.10.2013 › Подорожі

Людині властиво відкладати на потім справи малоприємні і малозрозумілі. Справи ж прості і добре структуровані робляться легко, особливо якщо запланувати їх на чіткий час. Як розпланувати збір речей у відпустку ми зараз розповімо

Индокитай

Индокитай

02.10.2013 › Подорожі

Стародавня культура, теплий м'який клімат, достаток неймовірних фруктів, свіжі морепродукти, дешевизна всього і скрізь, привітне населення і 3260 км пляжів - це все В'єтнам!

Найкращі країни для осінніх подорожей

Найкращі країни для осінніх подорожей

02.09.2013 › Подорожі

Влітку з його спекою найкраще лежати на пляжі. Зате восени подорожі стають комфортними і цікавими. Саме в цей час, наприклад, у Європі проходять різноманітні фестивалі та свята

По дорозі просто неба

По дорозі просто неба

17.07.2013 › Подорожі

Як провести відпустку так щоб і недорого, і дивно, і м'язи ніг підкачати, і з безліччю непосидючих європейців познайомиться, і почути масу дивовижних романтичних історій? І все це на свіжому повітрі біля океану? Давайте пройдемо стежкою Святого Якова

Вечеря з перспективою

Вечеря з перспективою

14.07.2013 › Подорожі

Днями портал tripadvisor.com опублікував список найкращих ресторанів світу з приголомшливими видами. Якщо ви ще в офісі, то буде про що помріяти і попланувати. А якщо ви вже на відпочинку, то раптом ви десь зовсім-зовсім поруч?! Не пропустіть свій шанс насолодитися чудовими видами, кухнею і сервісом. Так-так, адже топ-руф ресторанів безліч, але до цього списку увійшли самі ти що не розачаровують!

Венеція. 5 помилок.

Венеція. 5 помилок.

07.07.2013 › Подорожі

Гондоли, палаци і "O Sole Mio"-аааа, звичайний романтичний образ Венеції. Звичайно, місто, відоме як "La Serenissima", прекрасне і чарівне, але і сповнено туристичних стереотіпов. Помилки, які вже люб'язно вчинили інші туристи, перетворюються на добрі поради для вас.

Не втрачай пильність

Не втрачай пильність

07.07.2013 › Подорожі

Проблеми зі здоров'ям, які можуть спідкати мандрівників, в значній мірі можуть буди попереджені. Щоб отримати максимальну віддачу від вашої поїздки, і, щоб не втратити дорогоцінні дні через хворобу, підготуйтеся вдома і дізнайтеся якомога більше про ризики в пункті призначення і про те як їх уникнути.

Сторінки: ← Попередня Наступна → 1 2 3 4

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже