Як зміцнити сім'ю: 5 корисних порад

30.04.2014
Как укрепить семью: 5 полезных советов

У кожній сім'ї або парі наступають нелегкі часи, коли здається, що до розриву стосунків набагато ближче, ніж до чогось хорошого і позитивного. Звичка, побут, рутина − ці явища вбивають любов, але виправити ситуацію можна. Ваше щастя у ваших руках!

Зустрілися ввечері, обговорили покупки та побутові потреби, стомлено зітхнули й розійшлися по кутках: він − до телевізора, вона − в інтернет... У кожного своє життя, свої інтереси. Спільне − тільки проживання. Якщо вам знайома така ситуація, потрібно діяти. Але не в напрямку до розставання. Радимо кілька простих прийомів, які повернуть вашим стосункам романтику і близькість, які колись були, але чомусь зникли.

1. Підіть разом в бар або кафе.

Написати в заголовку фразу «Напийтесь разом» якось не дуже хотілося. Але сенс вельми зрозумілий. Статистика американських фахівців з розлучень стверджує, що пари, які разом активно розслаблюються, а потім вранці бігають один для одного за мінералкою, рідше розлучаються. Ще один важливий момент − це те, що ви п'єте. Якщо дружина воліє випити келих вина, а чоловік − півлітровий кухоль пива, то комусь або доведеться піти на компроміс, або заздалегідь приготуватися до сварки. Так, так. Спільні смаки в алкоголі , а також небажання відрізнятися від свого партнера − запорука миру і любові.

Как укрепить семью: 5 полезных советов

2. Вирушайте разом на прогулянку.

Ось так просто − не за хлібом, а послухати в парку пташок. Ви самі здивуєтеся, як це незвично, коли відволікаєшся від справ, розслабляєшся і просто йдеш поруч з рідною і близькою людиною. Свіже повітря поліпшить настрій після робочого дня в офісі. Але найголовніше − на прогулянці ви зможете розслабитися, зняти взаємну напругу. Фізичне перебування з людиною в замкнутому просторі квартири є важким випробуванням для психіки. Тому природа − відмінний терапевт.

3. Обіймайтеся частіше.

Якщо щодня обніматися по 2 хвилини і цілуватися по 30 секунд, то ідеї про розставання будуть приходити в голову все рідше. Чим довші відрізки фізичної близькості, тим щасливіше подружжя або партнери. Швидкоплинні, майже механічні поцілунки − не в рахунок. За такий короткий час в організмі не встигають відбуватися хімічні реакції, які сприяють виробленню гормону щастя − ендорфіну. Тому обіймайте свою дорогу половинку до тих пір, поки не сп'янієте від щастя.

Как укрепить семью: 5 полезных советов

4. Список добрих справ.

Коли живеш з людиною поруч багато років, деякі речі перестаєш помічати. Так поступово накопичується почуття образи. Нам здається, що чоловік, що знаходиться поряд, неуважний, зосереджений тільки на собі. Але спробуйте поглянути на ситуацію інакше. Заведіть в блокноті список тих дрібниць, які він робить саме для вас. Наприклад, купив букетик фіалок, приніс ваше улюблене печиво, повісив білизну після прання... Якщо щотижня переглядати такий список, то можна самій здивуватися, наскільки коханий чоловік гарний і ідеальний.

5. Будьте поруч.

Це не фігура мови, а цілком практична порада. Якщо ви прийшли в ресторан або кафе, намагайтеся сісти поруч один з одним, а не навпаки. Чому? Тому що так ви відчуватимете близькість, фізичний контакт. Положення людей, що сидять один навпроти одного − це агресія, напруга, почуття того, що ти щось повинен іншій людині. Ви ж прийшли вечеряти, спілкуватися, а не на співбесіду на роботу. Сидіти поруч − це так прекрасно, можна непомітно обніматися і шепотіти на вушко всякі милі слова.

Текст: Шура Зайцева

comments powered by Disqus

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже