Як шукати друзів. 7 порад

16.10.2013
frend

Коли ми говоримо про те, що гроші не зроблять будь-кого щасливим ми, зазвичай маємо на увазі те, що багата і успішна людина може бути самотною. І дійсно лише міцні соціальні зв'язки приносять безумовну радість. Людина, що має півдюжини друзів, з якими вона може в будь-який момент обговорити всі свої погані і хороші хвилювання майже завжди при психологічному опитуванні визначає себе як «абсолютно щаслива». Крім того активне соціальне життя зміцнює здоров'я і подовжує життя, навіть більшою мірою ніж відмова від куріння!

Якщо ви відчуваєте що недобираєте дружнього тепла і участі, то ніколи не пізно завести нових друзів. Ось кілька порад для тих, хто хотів би розширити своє коло спілкування:

1. Не відсиджуйтеся вдома, намагайтеся більше бувати на людях.

Вуді Ален сказав «Вісімдесят відсотків успіху − бути поміченим». Дійсно, під лежачий камінь вода не тече, і якщо ви хочете спілкування, то повинні відкласти телевізійний пульт і вийти в люди в пошуках контактів. Якщо ви хочете подружитися з якоюсь конкретною людиною на роботі або в спортклубі, спілкуєтеся з нею, бувайте більше у неї на очах.

2. Приєднайтесь до групи.

Стати частиною природної групи, де у вас є спільні інтереси − це найпростіший спосіб подружитися . Відвідуйте лекції, запишиться в клуб любителів піших прогулянок, хорового співу, заведіть собаку.

frend1

3. Сформуйте групу.

Якщо ви не можете знайти групу, в якій вам би було цікаво, створіть таку самі. Дослідження показують, що кожен спільний інтерес між людьми підвищує шанси на серйозні відносини.

4. Говоріть приємні речі про інших людей.

Дослідження показують що людям властиво переносити на вас риси які ви приписуєте іншим людям. Наприклад, якщо ви скажете що Маша зануда, то ваш співрозмовник, швидше за все, подумає що зануда ви, з іншого боку якщо ви розповісте про Машу як про «світлу людинку» то й самі будете в очах оточуючих світлою і людяною.

5. Ставте мету.

Ця порада звучить трохи цинічно, але дійсно працює. Коли ви зустрічаєте нову групу людей, ставте перед собою мету завести двох нових друзів. Це здається штучним, але так чи інакше, це змушує вести себе по-іншому , це робить вас більш відкритою для людей, це спонукає докласти зусилля, щоб сказати більше, ніж формальне «як справи ? ».

6. Навчіться посміхатися.

Дослідження показують, що кількість часу, який ви посміхаєтеся під час розмови, має прямий вплив на те, наскільки доброзичливо ви будете сприйняті .

7. Потоваришуйте з друзями друзів.

Дійсно друзі друзів ідеальна компанія, якщо ви вирішили розширити трохи своє коло спілкування.

Текст: Граня Гайдукевич

comments powered by Disqus

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже