Як зберегти стосунки?

25.09.2013
Как сохранить отношения?

Кожні стосунки мають свої злети і падіння. Чому так відбувається? На це питання намагаються відповісти фізіологи, психологи та інші люди, просто не розуміють, що любов не можна підвести під одну лінію

Буває так, що пробувши разом, наприклад, два роки, ви починаєте відчувати, що любов переростає у звичку, що спільних інтересів стає все менше, а перспектива майбутнього вже не радує. Але ви все одно хочете бути разом з цією людиною. Що ж тоді робити ? Є кілька способів зберегти стосунки, раптом допоможе!

1. Подумайте про те, що пішло не так

Виявлення проблем − крок вирішення багатьох складнощів. Якщо ви йдете по вулиці і бачите калюжу, ви ж не стоїте над нею з сумними думами про те, який жорстокий світ і ті обставини, які заважають йти далі. Ви шукайте камінчик або дрібне місце, перестрибуєте. Приблизно так само йде справа зі стосунками. Сформулюйте для себе, що вас не влаштовує. Якщо однією з причин вашого невдоволення партнером є недовіри і сумніви в його вірності, питань немає. У разі занадто великої зайнятість на роботі і відчуття того, що вам не вистачає часу один на одного, спробуйте підняти це питання для обговорення. Ніколи не пізно подзвонити одне одному зайвий раз з простою романтичною балаканиною або сходити на вихідних в ресторан.

2. Говоріть одне з одним

Часто буває так, що сил на з'ясування стосунків вже не вистачає . Тоді спробуйте просто поговорити. Спокійно і без зайвих емоцій. Як друзі чи знайомі. Це складно, але дуже дієво. Якщо ваш партнер відмовиться або стане скандалити, значить − ваші старання марні. Не витрачайте часу дарма.

3. Навчіться йти на компроміс

Как сохранить отношения?

Це ключовий крок для тих, хто дійсно хоче врятувати стосунки. Суперечками і скандалами щастя не досягнеш. Зрозуміло, що кожен з вас вважає себе об'єктивним. Але іноді краще поступитися, промовчати. Інакше бурі не оминути.

4. Будьте відкритою

Брак спілкування часто провокує труднощі у стосунках. Якщо з тих чи інших причин ви перестали ділитися один з одним думками та ідеями, навчитеся це робити знову. Не бійтеся бути докучливою або наївною. Говоріть зі своїм коханим. Це частина вашої роботи над стосунками.

5. Вирішіть разом, чи потрібно продовжувати стосунки

Такі рішення не повинен приймати одна людина. Відповідальність − занадто дорога плата за колишнє щастя. Ви напевно відчуваєте сумніви, думаючи над тим, чи варто далі бути разом. Навіщо над собою знущатися. Нехай ваш партнер теж бере участь у цьому процесі. Обговоривши все разом, ви зобов'язані прийти до вирішення.

Текст: Шура Зайцева

comments powered by Disqus

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже