Коли без чоловіка дійсно погано?

14.08.2013
Когда без мужчины действительно плохо?

Мова піде не про те, що нема кому прибити цвях або стати батьком дитини. Впадати в крайнощі ми не збираємося. Є людські сторони відносин двох статей, які не враховують лише скептики, але і вони можуть помилятися

Здавалося б, про тему взаємини статей вже стільки сказано, знято і написано. Але тема і донині залишається невичерпною. Все тому, що кожен випадок, кожен роман, кожна історія хоч і схожі на чийсь ще випадок, все ж залишаються частинкою життя окремої людини, якій потрібно знайти свій рецепт лікування від душевних мук або просту пораду. І ось, уявімо, що на чергових посиденьках подружок було піднято питання: «А навіщо взагалі потрібні ці мужики? Від них одні тільки неприємність!» Зрозуміло, що з почуття жіночої солідарності ви знайшли, що сказати, але всередині чи не сумнівалися у власній щирості? Щоб наступного разу було, чим охолодити запал псевдо емансипованих подруг, наведемо кілька доводів «за» чоловіків і їх необхідність.

Зворотний бік сцени

У кожній жінці дрімає або активно діє актриса. Це твердження старе як світ. Так вже влаштовано природою, що ми шукаємо партнера для продовження роду. І виражається це в постійному прагненні бути чи здаватися краще когось, звертати на себе увагу. Нехай кожна жінка це робить по-різному, підсвідомо чи зовсім непомітно, але робить все одно. І коли той один єдиний, нарешті, стає володарем усіх принад своєї коханої, театр відкриває своє закулісне життя. Якщо всі інші чоловіки бачать перед собою розумницю, красуню, що самостійно досягла успіху, то чоловік або постійний партнер − вас інакшу. Істерики, напади ревнощів, зміни настрою під час ПМС, капризи − все це ви, напевно, старанно приховуєте від інших чоловіків. Але перед своїм обранцем емоцій не жалієте. Якщо він це терпить, значить, дійсно вас любить. Якщо не вихлюпувати ні перед ким всю внутрішню бурю, можна дотерпіти до депресивного психозу або одного разу зірватися так, що вас все життя будуть вважати неврастенічкой. Тому цінуйте чоловіка за те, що він терпить рівно стільки, скільки терпите від нього і ви. 

Незайві вуха 

Когда без мужчины не обойтись

Подруги − це добре. Жінки повинні збиратися в зграї, щоб відчувати дух суперництва, конкуренції, щоб постійно вдосконалюватися. З подругами ми говоримо багато про що. А про що говорити з чоловіком? Якщо бачиш його кожен день протягом років, теми зводяться до банальних розпитувань про вечерю, здоров'я мами чи купівлю нової пральної машини. Але настає момент, коли краща подруга починає безмірно дратувати, колеги по роботі − бісити, дівчата з тренажерного залу − злити... Ось тоді-то і приходить на допомогу чоловік. Він вислухає, може, злегка неуважно, швидко з'ясує для себе істину, яка зовсім не представляє небезпеки для світопорядку, заспокоїть вас мудрим повчанням приблизно такого змісту: «Поміняй подругу, спорт зал, ходи на обід одна...» Заради пристойності ви дорікнете йому в байдужості , але через деякий час самі усвідомлюєте, що всі проблеми − лише наслідок втоми, емоційної завантаженості. Разом посмієтеся над жіночими «закидами», а головне − будете знати, що він нікому й словом не обмовитися про вашу розмову. Адже не чоловіча це справа − лізти в жіночі розбірки.

Чоловік − це відмінна допомога в емоційному плані. Саме завдяки тому, що ми такі різні і сприймаємо все по-іншому, чоловіки і жінки потрібні один одному, щоб не зійти з розуму в світі собі подібних. А це дуже вагомий аргумент. 

Текст: Шура Зайцева

comments powered by Disqus

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже