Як закохати в себе чоловіка

22.07.2013
Как влюбить в себя мужчину

Основи спокуси − це не млосні зітхання і не короткі спідниці. Тут потрібно глибоко проникати у психологію чоловіків, знаючи всі їхні слабкі сторони. Хочете, щоб прекрасний принц ніколи не пішов до іншої? Тоді дотримуйтесь порад, закохуйте в себе і будьте щасливі

1. Підвищуйте його самооцінку

Це не правда, що компліменти більше подобаються дівчатам. Чоловіки від них розквітають куди помітніше. Тільки хвалити потрібно ненав'язливо, ненароком. Бажано, щоб при процесі вихваляння перебували й інші люди, аудиторія повинна дізнатися про свого героя. Ще один важливий аспект − жінка повинна вміти слухати чоловіка. І ні в якому разі не показуйте, що вам нудно або нецікаво. Посміхайтеся, підтакуйте, задавайте питання. Нехай чоловік відчуває себе розумнішими за вас. Це його окрилить.

2. Дозвольте йому піклуватися про вас

Сильні жінки подобаються тільки самі собі. Набагато простіше живеться тим дамам, які в короткій спідниці на трасі нахиляються над капотом машини, або на підборах намагаються перейти калюжу. Справжній чоловік такий крихітці обов'язково допоможе. Так навіщо ж ускладнювати собі самій життя. Не соромтеся просити у чоловіка допомоги. Тільки так він зможе відчути себе сильним і сміливим, необхідним і незамінним.

3. Запропонуйте йому незалежність

Как влюбить в себя мужчину

Чоловіки часто бояться, що з появою дівчини їх життя стане нудним, посіріє від незліченної кількості зобов'язань. Дійте у зворотному напрямку. Зберігайте свій і його приватний простір, не обтяжуйте один одного зобов'язаннями, які часто не потрібні навіть у сім'ї. Дозвольте йому ходити на футбол, зустрічатися з друзями... На початку відносин потрібно йти на компроміси, тоді з часом вони будуть тільки міцнішати.

4. Залишайтеся привабливою

Скільки б часу ви не були б разом, чи не переставайте стежити за собою, модно одягатися і користуватися всякими жіночими хитрощами. Будьте таємничою до шлюбного вівтаря. Майте своє життя, іноді коротко про нього нагадуючи. Викликайте легкі ревнощі, але не підозри. Бачачи, наскільки ви чудово виглядаєте, ваш обранець не дозволить собі капризи або неувагу − раптом його красуню уведе інший.

5. Ставтеся до проблем з гумором

Якщо вам вдасться вирішити стресові ситуації з гумором, він безумовно закохається. Хлопці цінують дівчат, які знають, як змусити його відчувати себе розслабленим і мають власний план вирішення проблем. Це суперечить пункту 2 наших порад? Трохи. Але є різниця в купівлі мобільного телефону та спілкуванні, скажімо, з сусідками, яким не подобається ваша галаслива компанія.

Текст: Шура Зайцева

comments powered by Disqus

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже