4 причини не заводити вдома чоловіка

18.04.2012
4 причины не заводить дома мужчину

Будь-які романтичні відносини рано чи пізно повинні прийти до логічної розв'язки, у якій існує два варіанти: спільне проживання або розставання. Це крайнощі. Але і між ними можна знайти золоту середину, зрозумівши, чого ви хочете насправді

Від представниць старшого покоління часто можна почути, що без чоловіка в будинку не обійтися. Це суща правда, але тільки тоді, коли мова йде про справжній будинок − великий, з ганком, садом, вольєром для собаки... У цьому випадку без грубої чоловічої сили не обійтися. Але власницям міських квартир вже необов'язково піддаватися стереотипам і все свідоме життя мріяти про заміжжя або співжиття. Ці інститути встигли себе дискредитувати.

1. Чоловік у домі − до вічного безладдя

Є чоловіки, які дуже акуратні. Ніхто цей факт не заперечує. Справа навіть не в тому, що охайність − якість не властива особам протилежної статі. Чоловіки, потрапляючи в середовище комфортного проживання, практично відразу розслабляються. Ні, перший час мити посуд, підмітати і навіть включати пральну машину ваш обранець буде легко, але потім кожний рух тіла в бік обопільного затишку зведеться до ваших нескінченних прохань винести сміття.

2. Приватний простір − нонсенс для вас, але не для нього

4 причины не заводить дома мужчину

Так уже повелося, що якщо дівчина приходить кудись без свого хлопця, то вона робить блюзнірство по відношенню до коханого. І навпаки, якщо хлопець відпочиває один, то він, швидке всього, просто сильно втомився і потребує негайної релаксації. Це лише одна сторона медалі. Навіть сидячи перед вашим власним телевізором, ви ніколи не зможете подивитися новини, улюблений серіал або романтичну комедію. Нудно, гидко, нерозумно − безапеляційно. Ходити в театр, на концерти дівчатам часто доводиться з подружками, адже коханий не розділяє ваші смаки, а піти назустріч − вище чоловічих сил. Головне, щоб це не поглинуло вас цілком. Боріться!

3. Побут − найлютіший ворог романтики

Гроші, оплата рахунків, вигул собаки, похід в супермаркети − все це справи сімейні, несумісні з романтикою. Вам буде ніколи гуляти по вечірньому місту, дивитися на зірки. Необхідність в порції гострих відчуттів, радісних поколювання в області живота зникла тоді, коли ваш обранець приніс в будинок свої речі. Тепер є сталість, впевненість в тому, що ви нікуди найближчим часом не дінетесь. Найсумніше, що ви, вдосталь наваривши борщів, вилікувавши застуди, бронхіти і вивихи після футболу, захочете знову відчути себе красунею, що біжить під дощем на побачення.

4 причины не заводить дома мужчину

4. Шкідливий вплив

Під впливом улюбленого жінки часом змінюються в гіршу сторону. Наприклад, перестають стильно і жіночно одягатися, носити взуття на високих підборах, робити зачіску і манікюр, починають їсти після шостої вечора смажену картоплю і пити пиво. Все це не прикрашає і не зближує. Чоловіки, нав'язуючи свої звички, роблять з вас сорочку-хлопця. Ваше невтручання в цей процес рано чи пізно призведе до зради або розставання. Ви сміливо дозволяли собі зайве, приспавши власну пильність стабільними відносинами. В цей же час хтось стрункіший, доглянутіший і модніший ненав'язливо будував оченята вашому чоловікові. Успішно? Звичайно, так! Тому бережіть своє обличчя, завжди і за будь-яких обставин залишайтеся жінкою − молодою, променистою, впевненою в собі.

Текст: Шура Зайцева

comments powered by Disqus

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже