Хлоп'ячий дух: сумки осінь-зима 2011-2012 від Chanel

04.08.2011
Мальчишеский дух: сумки осень-зима 2011-2012 от Chanel

Цього разу легендарна елегантність і витонченість знаменитого будинку моди втілилая в сумках, натхнених мисливським спорядженням з минулого. Сумочки з'являться в магазинах у вересні. Але знайомство відкладати не будемо

Сумочки від Chanel завжди присутні в мріях і фантазіях кожної жінки. Це та вишукана краса і елегантність, заради якої можна їсти одну гречку або не ходити у відпустку кілька років поспіль. Так, Chanel цього варта.

Знаменитому дому моди належить класика не тільки в одязі, а й аксесуарах. Так, в 1955 році Коко Шанель створила клаптикову сумочку в пам'ять про своє дитинство. З тієї пори аксесуар став класикою, що незмінно присутня в кожному сезоні.

Проте часи змінюються. Тепер будинок моди представляє нову колекцію, яка сповнена свіжості, гостроти, але як і раніше зберігає звичну складність і високий клас. Якщо колекція озаглавлена словом boy, це ще нічого не означає. Колекція призначена виключно для жінок. Карл Лагерфельд звернувся до теми полювання, яку любила сама Коко.

Мальчишеский дух: сумки осень-зима 2011-2012 от Chanel   Мальчишеский дух: сумки осень-зима 2011-2012 от Chanel  

Колекція є цілком універсальною. Сумки від Chanel осінь-зима 2011-2012 функціональні і привабливі. Їх можна носити в руках або перекидати через плече. Колекція побудована на сумках трьох розмірів. Найменші підійдуть для вечірнього виходу або походу в магазин. Ланцюги-ремені цього разу трохи товщі, ніж ми звикли.

  Мальчишеский дух: сумки осень-зима 2011-2012 от Chanel   Мальчишеский дух: сумки осень-зима 2011-2012 от Chanel

Сумочки зачаровують. Простота і ясність дизайну втілені в чистих, простих лініях. Нічого зайвого – так можна охарактеризувати осінньо-зимову колекцію Chanel.

Вищесказане стосується і гами кольорів. У колекції використовуються стриманий червоний, глибокий чорний, інтенсивний сірий, свинцево-зелений, колір слонової кістки. Усі сумки виготовлені з телячої шкіри.

Мальчишеский дух: сумки осень-зима 2011-2012 от Chanel   Мальчишеский дух: сумки осень-зима 2011-2012 от Chanel

Ціни прем'єрного тиражу вже відомі. Сумочки з хлоп'ячої колекції будуть коштувати від 2500 до 4300 доларів. Сумки від Chanel для сезону осінь-зима 2011-2012 сильно відрізняються від того, що ми звикли бачити раніше. Хоча заперечувати привабливість і успішність лімітованої серії не доводиться.

Текст: Шура Зайцева

comments powered by Disqus

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже