Світ очима Губки Боба

30.05.2011
Мир глазами Губки Боба

Компанія Nunettes випустила хіт літнього сезону, бестселер, веселий аксесуар – окуляри в стилі Губки Боба. Мультики завжди підвищують настрій, а наївний і спритний Боб просто створений для того, щоб дарувати щастя

Губка Боб на купальниках, нижній білизні, футболках, сумках... Це модно і весело. Тепер же справа дійшла і до незамінного літнього аксесуару – окулярів. Не впевнені, що вони дуже добре захищають від сонця, але настрій власникам і навколишнім підвищують на всі 100%.

Милий погляд Боба почав свій шлях з Парижа. Окуляри були створені на Монмартрі. Мабуть, бути модними їм судилося, адже на те вона і столиця моди, щоб балувати увесь інший світ диковинками.

Геніальну новинку з блакитними оченятами Губки Боба вже придбали Леді Гага, 50 Cent, Кені Вест, колишній головний редактор французького Vogue, що забезпечило окулярам у стилі мультяшного героя статусність і авторитет.

Мир глазами Губки Боба   Мир глазами Губки Боба

Сучасну моду складно уявити без самоіронії і легкого стьобу. Тому компанія Nunettes не побоялася створити сонячні окуляри в, здавалося б, дитячій темі. До послуг оригіналів – різні вирази очей Губки Боба, його емоції. Власне, за допомогою таких окулярів можна висловити і свої.

Мир глазами Губки Боба   Мир глазами Губки Боба

Оправа обрана в ретро стилі, що зараз дуже актуально. Скло окулярів хоч і зафарбоване, але має цілком пристойну видимістю. Так що, все враховано – і краса, і функціональність.

Експериментуйте зі стилями! Не бійтеся бути кумедною. Адже навіть вже минуле дитинство залишає нам приводи для радості і веселощів.

Текст: Шура Зайцева

comments powered by Disqus

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже