Колекція сонячних окулярів від Вікторії Бекхем

03.03.2011
Коллекция солнечных очков от Виктории Бекхэм

Стрімко увірвавшись у світ моди, Вікторія Бекхем міцно в ньому закріпилася. Все, що вона представляє на суд публіці, отримує позитивні відгуки. Окуляри, одяг, прикраси у «розкішної перчинки» виходять зі смаком 

Вікторії Бекхем вдалося довести, що в одному обличчі можна успішно об'єднати поп-співачку, дружину знаменитого футболіста, мати трьох дітей, модель і дизайнера. На зорі свого творчого шляху як модельєра Вікторія зіткнулася з безліччю скептичних зауважень. Але після виходу іменних колекцій сонячних окулярів в 2006 році і наступних моделей одягу навіть найлютіші злостивці перейшли в групу шанувальників творчості місіс Бекхем. Власне, нічого дивного в цьому немає. Вікторію неодноразово визнавали найстильнішою співачкою чи світською левицею. Бекхем співпрацювала з Роберто Кавальє, Долче і Габбана.

На минулому сезоні моди в Нью-Йорку Вікторія Бекхем представила оригінальну колекцію одягу. Тепер настала черга сонячних окулярів, які є, перш за все, результатом істинної пристрасті зірки до моди і її високого професіоналізму. Колекція сонячних окулярів весна/літо 2011 відкриває широкий спектр шикарних сонцезахисних окулярів на вигляд простих, але дуже стильних, з цікавими деталями.

Коллекция солнечных очков от Виктории Бекхэм Коллекция солнечных очков от Виктории Бекхэм

У колекції багато різних стилів і форм. Дзеркальні стекла, пластикові оправи, ретро 70-х і 80-х – можна продовжити перерахування, але краще побачити своїми очима.

Коллекция солнечных очков от Виктории Бекхэм Коллекция солнечных очков от Виктории Бекхэм

Оскільки ретро-окуляри останнім часом такі популярні, у колекції Вікторії присутні різні їх втілення, які підходять практично до всіх форм обличчя. Що стосується кольору, то окрім чорного, можна вибрати сірий, білий, сріблястий, лінзи золотого, кислотно-фіолетового, коричневого.

Коллекция солнечных очков от Виктории Бекхэм Коллекция солнечных очков от Виктории Бекхэм

Сонцезахисні окуляри – універсальний і корисний аксесуар, який в змозі зробити потужний заявку на звання актуальної модниці. Форма під назвою «авіатор» вже стала легендарною, а Вікторія Бекхем, додавши до цього стилю трохи гламуру засобом екстравагантного золотого скла, оживила визнану класику. Обмежене видання окулярів у стилі «авіатор» покрите золотом в 18 каратів. Крім того, у цій категорії можна знайти спеціальні окуляри з лінзами бузкового кольору, відбивають світло.

Коллекция солнечных очков от Виктории Бекхэм Коллекция солнечных очков от Виктории Бекхэм

Колекція окулярів Вікторії Бекхем весна/літо 2011 містить безліч персоніфікованих елементів, які нагадують про особливий стиль їх автора. Ця колекція також пропонує єдині у своєму роді окуляри з текстурованими оправами з подрібненими перлами. Тверді темно-сірі оправи ідеально підходять для дівчат, які прагнуть виділятися з загальної маси яскравими аксесуарами.

Lady.ua

comments powered by Disqus

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже