Converse & Marimekko Sneakers: колекція осінь 2013

27.08.2013

Два модних бренди − Converse і Marimekko − знову об'єднали свої творчі зусилля, щоб створити взуття, в якому би зміна на більш холодну і похмуру пору року не здавалася б надто гнітючою. Вийшло барвисто і позитивно

Для початку розповімо, для тих, хто не в курсі, що це за компанія така − Marimekko. Фінський бренд , що існує вже 60 років, є національною гордістю фінів. Компанія випускає таке розмаїття товарів, що якщо не одяг, то посуд мешканець далекої скандинавської країни вже точно купить. Marimekko має свої характерні риси. Наприклад, маки. Вони ніби намальовані дитячою несміливою рукою. Саме цей принт став культовим. Орнамент Marimekko використовували в своїх колекціях Converse, Manolo Blahnik, Dolce & Gabbana, Nissan, FinnAir і IKEA. Як бачите, ніхто не може втриматися від простої чарівності бренду.

Converse & Marimekko Sneakers: коллекция осень 2013   Converse & Marimekko Sneakers: коллекция осень 2013

Спільний досвід роботи у Marimekko і Converse вже є. Мабуть, двом модним брендам так добре було разом, що практику вирішили повторити. І це відмінний вибір, адже класичні візерунки Marimekko здатні підняти настрій кому завгодно. Якщо ви шукайте стильну і зручну альтернативу взуття , зверніть увагу на колекцію осінь-зима 2013 Marimekko і Converse, ще ніколи високі підбори не мали настільки потужного противника.

Converse & Marimekko Sneakers: коллекция осень 2013   Converse & Marimekko Sneakers: коллекция осень 2013

Отже, кеди звичного фасону на добре знайомій зручній підошві заблищали яскравими фарбами. Одразу 4 дизайнера працювали над ескізами, придумуючи візерунки , які б виглядали сучасно, але при цьому і нагадували б фірмовий стиль Marimekko. Вийшло багате осіннє забарвлення. Моделей хоч і небагато, але серед них кожен знайде собі щось до душі.

Converse & Marimekko Sneakers: коллекция осень 2013   Converse & Marimekko Sneakers: коллекция осень 2013

На нових конверсах красуються різнокольорові маки, крапельки дощу, яскраві смужки... Відтінки взуття не залишать вашу покупку непоміченою. Найрадісніше, що взуття вже є у продажу. Купити спільне творіння Converse x Marimekko можна он-лайн. Це означає, що чекати улюблені кеди довго не доведеться. Головне − мати $70−$75, щоб реалізувати свої найсміливіші мрії з приводу перетворення образу.

Текст: Шура Зайцева

comments powered by Disqus

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже