The Converse і The Simpsons − символи поп-культури разом

17.06.2013

У цьому сезоні модні легкі кеди, які так люблять підлітки та представники творчих професій, радують спільними проектами з іншими знаменитими брендами. Але моделі, про які ми розповімо далі, затьмарили все і вся!

Кеди Converse давно перестали бути просто взуттям для гри в баскетбол. Анімаційний фільм The Simpsons також давно сприймається як частина світогляду того, хто його любить і дивиться. Що і говорити, два ці імені − символи сучасної поп-культури, яка не позбавлена  самоіронії і вже не можлива без кітчу. Бренд Converse ніколи не боявся йти на творчі експерименти. Це взуття купують, щоб не виглядати людиною з натовпу, а з новими моделями, на яких зображено сімейство жовтошкірих і жахливих, кеди стали ще крутіше і забавніше.

The Converse и The Simpsons – символы поп-культуры вместе   The Converse и The Simpsons – символы поп-культуры вместе

Як Converse вдається з 1917 бути на гребені популярності? Потрібно все час підносити своїм шанувальникам сюрпризи, не бути занудами. Секрет простий. Тільки уявіть, якими будуть прибутки від продажу ось цієї колекції з пичками Сімпсонів! Напевно, моделі замовлені вже на місяці вперед.

The Converse и The Simpsons – символы поп-культуры вместе   The Converse и The Simpsons – символы поп-культуры вместе

В даний час у виробництві знаходиться 25-й сезон «Сімпсонів», які виявилися однією з найуспішніших анімаційних пародій всіх часів. Тепер персонажі серіалу − Гомер, Мардж, Барт, Ліза і Меггі − будуть прикрашати і втішати всіх шанувальників одного з найбільш продаваних лейблів у світі Converse Chuck Taylor All Star. Шанувальники різного віку отримають можливість займатися спортом, гуляти, танцювати в задоволення в колекції кедів унікальній і оригінальній. Взуття з'явилося на ринку США з 15 червня.

The Converse и The Simpsons – символы поп-культуры вместе   The Converse и The Simpsons – символы поп-культуры вместе

Колекція не така численна. Представлено поки тільки три моделі. На першій зображений Барт, що пише крейдою на дошці своєї рідної школи. На другий − Гомер, що видає звуки в своєю неповторною манері. На третій − видні особи всіх членів сімейства. Палітра підібрана так, що взуття підійшло для кожного. Стать і вік не мають значення.

Купити вподобану пару можна на сайті бренду, у фірмових магазинах і у рітейлерів. Роздрібна ціна унікальних Converse − від 37 до 65 доларів США.

Текст: Шура Зайцева

comments powered by Disqus

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже