Gucci: колекція годинників і прикрас весна-літо 2014

22.05.2014
Gucci коллекция украшений и часов весна-лето 2014

Надихнувшись роботами фотографів 60-х років минулого століття, бренд Gucci випустив рекламну кампанію годинників і прикрас, що відрізняється стриманістю і акцентними кадрами. Розкіш завжди залишається розкішшю, як її не подай

Ніяких екзотичних природних пейзажів, рідкісних порід собак, тигрів і м'язистих чоловіків. Кампанія Gucci весна-літо 2014 вирізняється лаконічною і зосередженістю виключно на прикрасах і годинах. Дійсно, навіщо розмінюватися на мішуру, нехай навіть найдорожчу, якщо можна запросити красиву модель, талановитого фотографа, які створять чудове тло для шикарних штучок .

Колекція годинників і прикрас Gucci весна-літо 2014 доступна у продажу з квітня. Після грандіозної ювелірної виставки в Лондоні, бренд поповнив асортимент на полицях власних бутиків. Перелік моделей не такий вже й багатий. Наприклад, жіночі годинники випущені всього в двох варіантах. Але більше і не треба. Так, модель наручного годинника Horsebit зроблена з 18-каратного рожевого золота, прикрашена алмазним напиленням. Щоб годинник служив довго і виправдовували чесне ім'я Gucci, при їх виготовленні використовується процес-PVD − нанесення напилення зносостійких, антикорозійних покриттів. Чорний шкіряний ремінець − елемент, який ніколи не зашкодить стилю.

  Gucci коллекция украшений и часов весна-лето 2014   Gucci коллекция украшений и часов весна-лето 2014

Що стосується ювелірних прикрас, то тут бренд Gucci пішов шляхом сучасного дизайну. Лінія прикрас має три теми: Horsebit, Bamboo, Diamantissima. Акцент зроблено на браслетах. Три витка золотих бамбукових стебел, виконаних у жовтому, білому і рожевому золоті, змушують почастішати серцебиття у любительок розкоші і гламуру.

Але є в колекції і перстені. У лінії Diamantissima ви знайдете оригінальну прикрасу − каблучку, ніби плетену із золотих ниток. З 18-каратного золота виконано наймилішу каблучку і браслет до неї, що належать до діапазону Horsebit.

Gucci коллекция украшений и часов весна-лето 2014   Gucci коллекция украшений и часов весна-лето 2014

Ось так от трохи, але якісно, шикарно і стильно. Бренд Gucci ніколи не підводить тих, кому блиск золота і діамантів миліший за всі інші принади життя.

Текст: Шура Зайцева

comments powered by Disqus

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже