Інтер'єр: тренди 2014

30.09.2013

Восени багато хто робить ремонт, переїжджає у нові квартири або просто рятується від депресії переробкою інтер'єру. Заняття це захоплююче. Тому ми звернемо вашу увагу на те, як зробити житло модним, вже зараз підготувавши його до майбутнього року

Найвірніше рішення проблеми безладу − викинути з дому все непотрібне. Манера залишати все на потім, сподіваючись, що воно стане в нагоді, морально застаріла. Захаращені балкони, речі, які ви вже років п'ять не одягали, норовлять посипатися з шафи... Все це лікується сучасним дизайном. Принцип простий: ви дивитеся на картинку − і тут же виліковується силою мистецтва. Перевіримо?

Интерьер: тренды 2014 года Интерьер: тренды 2014 года Интерьер: тренды 2014 года

Мінімалізм як і раніше в моді. Багато хто думає, що для наших малогабаритних квартир цей стиль не можна застосовувати.  Даремно! Зробити меблі на замовлення, повністю підлаштувавши інтер'єр під себе, дешевше, ніж купувати щось готове. Гра зі світлом досягається різнорівневим світловими приладами. Потім − оформлення квартири. Мінімум килимів, картин, візерунків і сувенірів з поїздки. Все має бути стильно, стримано і максимально придатне для життя.

Интерьер: тренды 2014 года Интерьер: тренды 2014 года Интерьер: тренды 2014 года

Якщо ви є прихильницею традиційного інтер'єру, дизайнери радять в 2014 році повністю проігнорувати меблі великих розмірів, масивні м'які гарнітури і улюблені шафи-стінки. У моді вінтаж, тому не знеособлює інтер'єр стандартами євроремонту. Краще вибрати щось в англійському (вікторіанському) стилі. Богемність старого світу в 2014 році актуальна як ніколи. Досягти потрібного ефекту можна за допомогою спеціальних рам для дзеркал і картин, свічників. В принципі, зістарити можна все, що завгодно. Головне − не переборщити. Антикваріат теж згодиться. Якщо ви ще ніколи не були на блошиному ринку рідного міста, поспішайте перейнятися приголомшливою атмосферою такого місця. Домовившись з торговцями, деколи можна знайти під замовлення щось унікальне.

Интерьер: тренды 2014 года Интерьер: тренды 2014 года Модный интерьер 2014

Що стосується дизайну кухні, то для нього актуальні легкість і затишок. Досягаються вони світлими тонами, використанням натуральних матеріалів. Контраст текстур і використання оригінальних рішень, наприклад, грубих кам'яних стільниць або необроблених цегляних стін, відносить нас до тенденцій модернізму. У 2014 році можете сміливо йти на найсміливіші експерименти.

До інших трендів відносяться: глянцеві меблі, які ставлять не тільки на кухні, але і в інших кімнатах, середземноморська тематика з її натуральними тканими і деревом, пастельними і земляними відтінками, азіатський стиль буде виражений квітковими візерунками та іншими дрібницями (від паперових ліхтариків до ширм із зображенням сакури ). Дуже сучасно виглядає комп'ютерна графіка в інтер'єрі квартири. Як вона використовується? У вигляді картин, панно, малюнків на шторах і чохлах для меблів.

Текст: Шура Зайцева

comments powered by Disqus

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже