Як привнести весняний настрій в інтер'єр

19.04.2013

Весна традиційно асоціюється із зеленим кольором, але в цьому сезоні є більш оригінальний тренд − канарково-жовтий. Спробуйте оживити квартиру аксесуарами цього сонячного, життєрадісного відтінку! Не пошкодуєте!

Канарково-жовтий з подіумів і модних показів зійшов у прості будинки. Тепер, щоб мати модний інтер'єр, не потрібно робити ремонт. Досить привнести трохи новизни за допомогою декількох простих предметів − чайників, декоративних подушок, світильників. Але обов'язково умова одна − все це повинно бути жовтого кольору як животик у канарки.

Как привнести весеннее настроение в интерьер   Как привнести весеннее настроение в интерьер

Жовта настільна лампа

Настільна лампа − саме той елемент інтер'єру, який і гарний, і функціональний. Якщо хочете, щоб кімната виглядала сучасно, але при цьому витончено і стримано, оберіть лампу зі скляною або керамічною підставкою модного жовтого кольору. Абажур повинен бути білим, без будь-яких малюнків і прикрас, щоб наша скромниця канарка не перетворилася на папугу. Яскравий акцент підійде як для вітальні, так і для спальні.

Весняний чайник

Хоч разом із зимою час гарячих напоїв пішов, мати незвичайний предмет на кухні любить кожна господиня. Якщо вам вдасться роздобути ось такий чудовий чайник з порцеляново-емалевим покриття, ви будете ще довго пропонувати гостям чай, отримуючи від простого кип'ятіння води величезне задоволення.

Как привнести весеннее настроение в интерьер   Как привнести весеннее настроение в интерьер

Стіл на коліщатках

Столик, додаткові полички, пуф для дитини одночасно − функціональні меблі в дусі часу. Таке сонячне диво майстерний чоловік зможе зробити і сам, але можна купити вже готовий столик або замовити меблярам, підібравши необхідний по сезону колір.

Жовтий плетений пуф або декоративні подушки

Для справжньої господині зшити наволочку в модному жовтому кольорі або зв'язати чохол для пуфа − дрібниці. Зараз модно повертатися до традиційно жіночих занять рукоділлям. Ось і згадайте, про що там тлумачила вчителька на уроці праці. Беріть спиці або голку в руки, матеріалів зараз вистачає. Кілька днів − і ви здивуєте своїх домашніх модною обновкою вашого інтер'єру.

Как привнести весеннее настроение в интерьер   Как привнести весеннее настроение в интерьер

Жовті вази
Весняні квіти можуть бути досить яскравим, але чому б не поліпшити їх вигляд гідними вазами. Жовті вази з порцеляни або фаянсу з ручним розписом або відтінковою емаллю будуть прекрасно виглядати в будь-якій кімнаті. До слова, останні модні віяння диктують цікаву ідею − не ставити одну вазу на стіл або полицю, а робити цілу групу з ваз. Спробуйте!
Жовта постільна білизна

Звичайно, не забуваємо про спальню. Щоб додати романтики, ризикніть трохи вийти за рамки сімейного бюджету, і купіть оригінальну постільну білизну, природно, жовтого кольору. Ось побачите. Стільки сонця вам ще ніколи не снилося!

Текст: Шура Зайцева

comments powered by Disqus

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже