День Святого Валентина: як створити атмосферу свята

11.02.2013
День Святого Валентина: как создать атмосферу праздника

Атмосфера свята закоханих повинна бути, перш за все, в серці. Але і без візуалізації теж не обійтися. Якщо ви не хочете користуватися банальними магазинними сувенірами, пропонуємо кілька простих ідей для самостійної творчості

Закоханих, які зовсім недавно відчувають настільки прекрасні почуття або тих, кому за розкладом пора проявити увагу до своєї половинки, часто хвилює питання: «Як почати 14 лютого?» Кава в ліжко − заїжджено, дорогий подарунок в ранковій яєчні − не завжди по кишені... Ми ж радимо звернути увагу на дрібниці, які створюють ореол радості і любові. Дивіться і запам'ятовуйте.

День Святого Валентина: как создать атмосферу праздника

Сердечне чаювання

Це, мабуть, один з найпростіших способів почати 14 лютого не тільки з поцілунку, але і посмішки. За день до свята візьміть кілька чайних пакетиків, якщо, звичайно, ваш обранець п'є такий чай. Потім з червоного паперу виріжте невеликі сердечка, білою фарбою або чорнилом напишіть найпростіше, але щире послання. Приклейте сердечко до мотузки вгорі пакетика. Ось і все! Пийте чай і насолоджуйтеся товариством одне одного.

Чаша любові

Якщо і не чаша, то хоча б стаканчик. Багато хто святкує День закоханих в компанії і навіть в офісі. Для такого випадку підійде ідея з відповідним оформленням. Купіть набір кольорового паперу. Стане в нагоді на весь рік. З червоного, рожевого, помаранчевого паперу зробіть чохли на стакани для вечірки. Ширина смужок повинна бути трохи менше, ніж ширина склянок. На кольоровому папері можна вирізати серця, щоб вигідно зіграти на контрасті. Прикрасу можна приклеїти прямо до стаканчиках або просто склеїти краї стрічки між собою.

День Святого Валентина: как создать атмосферу праздника

Письмена на посуді

Продовжуючи тему використання одноразового посуду, хотілося б згадати про паперові тарілки. З їх допомогою можна спорудити досить простий, але дуже милий декор до 14 лютого. Отже, берете тарілку, червоні фломастери або ручку. І віддаєтесь улюбленому заняттю людства − написанню коротких, містких фраз в недозволених місцях. Краї тарілки можна прикрасити намистинками, додатковою порцією сердечок, паперовою аплікацією, зв'язаним гачком візерунком... Якщо ще й сказати, що на цьому блюді ви підносите своє серце, казкової любові не уникнути!

Текст: Шура Зайцева

comments powered by Disqus

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже