Казковий світ: декор дитячої

04.01.2013
Сказочный мир: декор детской

Підготовка будинку для нового і самого головного маленького члена сім'ї - захоплююче  заняття. Кілька місяців роздумів, планування допоможе створити кімнату для малюка, яка відповідає всім його, і що не маловажно - вашим потребам. Облаштування дитячої кімнати має бути веселим і захоплюючим процесом, адже діти вкрай чутливим до емоцій, якщо ви застосуєте деякі наші поради і підказки своєї фантазії, у вас  вийде казкове царство для вашого принца або принцеси.

Сказочный мир: декор детской

Перш за все, визначитеся з вибором кольорів для дитячої. Традиційно для дівчаток обирають рожевий, а для хлопчиків - блакитний. На нашу думку, варто розглянути й інші варіанти, головне пам'ятайте, що тони мають бути яскравими і чистими, але при цьому не агресивними, тому з червоним треба бути обережним, білий і сірий також не слід вибирати як основні відтінки інтер'єру дитячої. Можна поекспериментувати з помаранчевим, відтінками жовтого і салатового.

Стіни - найбільша територія, яку вам необхідно обіграти. Ви можете вигадати орнаменти з відбитків фарби, використовувати декоративні наклейки на стіни, спеціальні дитячі шпалери. Обов'язково організуйте на стіні місце для малювання: панелі зі спеціальним покриттям, дошку, білі змінні аркуші паперу.

Сказочный мир: декор детской

Важливим предметом обстановки дитячої є ліжечко, адже це місце, де малюк повинен відчувати себе комфортно і розслаблено. Багато досліджень доводять, що зручне ліжко запобігає безсонню і допомагає дитині спати довше. При виборі ліжка потрібно передбачити такі нюанси як матеріали, з яких воно виготовлено, наявність гойдалки, якість матраца, а також дизайн, колір.

Ліжка для хлопчиків не так вже і відрізняються від тих, що призначені для новонароджених дівчаток. Краще віддати перевагу дерев'яному або металеву ліжку, яка є простим у використання для матері. Є сенс використовувати захисні елементи з внутрішньої сторони ліжка, щоб захистити дитину від твердого дерева або металу, наприклад, кілька подушок, спеціальні  панелі з тканини, це також дозволить забезпечити спальне місце теплом. Якщо у вас є дитина старшого віку, яка може сама залишити постіль, передбачте зручні сходи.

Сказочный мир: декор детской

Найпопулярнішою є квадратна модель ліжка, оскільки забезпечує достатньо місця для вас, дозволяє розмістити речі дитини, а також залишити широке простору з боків для захисного покриття. Цікаві моделі ліжок, висотою в рівень підлоги, щоб допомогти вам відвідувати дитину і робити різні завдання разом з нею у ліжку, але такі моделі є сенс використовувати, якщо у вас тепла підлога і немає протягів. Деякі ліжка виготовляються з регульованими сторонами, які дозволяють звільнити їх і покласти їх вниз, граючи з вашою дитиною.

Оформляючи дитячу пам'ятайте, що комфорт і безпека повинні стояти у вас на першому місці, а також підготуйте себе до того, що створена вами краса буде нещадно винищували підростаючим чадом, тому відразу продумайте місця в кімнаті, де кипуча енергія зможе знайти вихід.

Текст: Шура Зайцева

comments powered by Disqus

Рекомендуємо

Libido.UA – Знайомства серйозні та не дуже